خریدار لوازم منزل | خریدار لوازم خانگی

خریدار لوازم منزل
خریدار لوازم منزل؛ خریدار لوازم خانگی به بالاترین قیمت و در کمترین زمان ممکن توسط سمساری طنین انجام میشود. شما میتوانید برای استفاده از خدمات ارائه شده توسط ما با کارشناسان تماس حاصل نمایید.

خریدار لوازم منزل | خریدار لوازم خانگی

 • لوازم منزل؛ با گذشت زمان فرسوده می‌شوند و نیاز به بروز رسانی آنها در بسیاری از خانه‌ها حس می‌شود برای اینکه کالای منزل خود را با قیمت ارزان نفروشید قبل از فروش آن باید قیمت کاملا منصفانه و به روز را داشته باشید.
 • برخی از سودجویان خریدار لوازم منزل قیمت بسیار پایینی برای کالای شما تعیین می‌کنند تا بتوانند لوازم منزل شما را با قیمت بسیار اندک از شما خریداری کنند اگر شما از نظر قیمت گذاری و شناخت کافی از بازار تجربه زیادی نداشته باشید ممکن است لوازم دست دوم منزل خود را به قیمت بسیار پایین به فروش برسانید که در برخی از زمان ها منجر به متضرر شدن شما می‌شود.
 • فروش لوازم منزل برای بسیاری از افراد ممکن است کاری مشکل و زمانبر باشد مهم‌ترین نکته ای که در این بین حائز اهمیت است قیمت‌گذاری صحیح بر روی لوازم منزل است که در بسیاری از اوقات به بیش از حد بالا بودن قیمت و یا برعکس قیمت‌گذاری بسیار پایین به فرد فروشنده ضرر مالی می‌رساند و یا در برخی از اوقات این امکان وجود دارد که لوازم منزل مورد نظر کلا به فروش نرسد.
 • راه حل این مشکل استفاده از افرادی است که بر روی لوازم منزل دست دوم شما قیمت‌گذاری منصفانه انجام می‌دهند. سمساری طنین این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با ارسال تصویر لوازم منزل دست دوم خود برای کارشناسان  قیمت‌گذاری دقیق، با نرخ روز بتوانید لوازم منزل خود را به فروش برسانید. شما می‌توانید برای فروش لوازم منزل خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا تماس شما با سمساری طنین برقرار شود
 • سمساری طنین با ۴۰ سال سابقه این افتخار را دارد قیمت‌گذاری کاملا منصفانه و پرداخت نقدی مبلغ در محل اجرا به مشتریان خود ارائه می‌کند کارشناسان ما بر روی تمامی لوازم دست دوم منزل شما به صورت حرفه ای، با قیمت روز قیمت گذاری می‌کنند و حتی به شما مشاوره می‌دهند که چگونه بتوانید لوازم منزل دست دوم خود را به فروش برسانید.

خرید لوازم منزل را به ما بسپارید

پرداخت آنی وجه
پرداخت وجه به صورت فوری و آنی
خرید سریع در عرض نیم ساعت
خرید نیم ساعته و فوری
لوازم منزل 1
منصف‌ترین خریدار لوازم منزل
خریدار لوازم منزل
اگر به دنبال منصف ترین خریدار لوازم منزل میگردید میتوانید با ما تماس حاصل نمایید

در چه صورت باید لوازم منزل را فروخت؟

شما برای فروش لوازم منزل خود چندین عامل را باید مد نظر داشته باشید آیا کالای شما قابل تامین است در اینصورت تنها با تماس با تعمیرکاران مجاز می‌توانید لوازم منزل خود را تامین کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

در صورتی که نیاز به روز رسانی و یا تعویض به صورت کلی دارند می‌توانید به بهترین خریدار لوازم منزل و با یک قیمت کاملا منصفانه و به روز لوازم خود را بفروشید برای اینکار می‌توانید به سمساری طنین با بیش از ۴۰ سال تجربه اعتماد کنید و کالای خود را به آنها بفروشید.

برای اطمینان از قیمت کاملا منصفانه کافیست سمساری تامین از طریق دکمه زیر تماس حاصل نموده و قیمت کالای خود را از آنها دریافت کنید

نکات مهم برای فروش و یا خرید لوازم منزل

✔️ در بسیاری از اوقات در هنگام فروش لوازم منزل ممکن است این سوال برای شما به وجود بیاید که من چگونه می‌توانم به درستی، با قیمت مناسب و در کمترین زمان ممکن لوازم خود را به فروش برسانم.

✔️ شما باید قبل از اینکه تصمیم به قیمت گذاری بر روی کالا بگیرید، ابتدا باید میزان سلامت و برند آن را مشخص کنید.

✔️در بسیاری از مواقع افرادی که نمی‌توانند وسایل خود را به راحتی به فروش برسانند علت را عدم شناخت کافی وسایل اعلام می‌کنند.

✔️شما برای اینکه در هنگام فروش کالا بتوانید خریدار را راضی به خرید کنید باید اطلاعات کاملی درباره کالا در اختیار آن قرار دهید.

✔️این نکته را فراموش نکنید افراد تمایل دارند وسایلی را خریداری کنند که درباره آن اطلاعات کافی را کسب کرده باشند.

✔️ این اطلاعات می‌تواند به مواردی همچون نوع برند، میزان سلامت، نحوه کارکرد آن، اطلاع نسبی از قیمت آکبند و مواردی از این قبیل به فروش لوازم شما کمک بسیار زیادی می‌کند.

نکات مهم برای فروش بهتر لوازم منزل
برای فروش راحت تر و سریعتر یک سری قوانین وجود دارد که باید آنها را بدانید
فروش فرش در لوازم منزل
شما میتوانید به راحتی بدون هیچ مشکلی فرش منزل خود را با رعایت یک سری نکات ساده سریع به فروش برسانید

چگونه میتوانیم مبل را به خریدار مبل دست دوم بفروشیم؟

همانطور که می‌دانید فروش مبل دست دوم امروزه بازار بسیار داغی دارد و جزو پر درخواست‌ترین وسایلی است که افراد در سایت‌ها و از سمساری ها دارند. زیرا بسیاری از افراد به دو علت اقدام به خرید و فروش مبلمان دست دوم می‌کنند. علت اول: تغییر دکوراسیون منزل و علت دوم عدم توانایی خرید مبلمان نو است. برخی دیگر از افراد هم بر این باورند که هزینه پرداختن بابت مبلمان نو کار اشتباهی است و ترجیح میدهند لوازم منزل خود را دست دوم بخرند این مورد در بحث مبلمان منزل بیشتر برای افراد جالب است.

شما اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید لوازم منزل خود را به فروش برسانید و در این وسایل مبلمان نیز قرار دارد باید به چند نکته توجه کنید تا بتوانید مبلمان را در کمترین زمان ممکن به فروش برسانید.

موارد مهم برای فروش مبلمان منزل:

 • نوع مبلمان خود را بشناسید (مبل استیل، مبل کلاسیک، مبل ال، چسترفیلد، سه نفره انگلیسی، مدل کوهان دار، تاکسیدو، مبل شزلون، نیمکت فرانسوی)
 • برند
 • پارچه استفاده شده
 • میزان سلامت
 • تعداد مبل‌ها
 • رنگ 

در هنگام خرید و یا فروش مبلمان باید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت‌گذاری که شما بر روی مبلمان خود می‌کنید تاثیر بسیار زیادی در موفقیت در فروش شما دارد. اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که در قیمت گذاری بر روی مبلمان و یا حتی لوازم منزل خود دچار مشکل شده‌اید کارشناسان سمساری طنین این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهند تا با ارسال تصویر و یا با تماس تلفنی با سمساری طنین بر روی مبلمان خود قیمت گذاری دقیق و به روزی را انجام دهید. برای این کار کافیست بر روی دکمه تماس با سمساری طنین بزنید.

نکات مهم برای فروش وسایل چوبی دست دوم

بسیاری از افراد تمایل دارند تا وسایل چوبی که در منزل دارند را بنا به دلایل مختلفی از قبیل: تهیه وسایل نو، مهاجرت، عدم نیاز و … به فروش برسانند. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که لوازم چوبی منزل خود را می‌خواهید به فروش برسانید باید به این نکته توجه داشته باشید که برند لوازم، نوع چوب، میزان سلامت، ست بودن با برخی از اقلام دیگر لوازم چوبی را مد نظر داشته باشید.

سعی کنید در هنگام فروش لوازم چوبی منزل قیمتی که بر روی لوازم خود می‌گذارید توجه بسیار زیادی داشته باشید زیرا اگر اجناس شما بیش از اندازه قدیمی باشد و شما قیمت زیادی برای آن تعیین کنید هیچ وقت نمی‌توانید آن را به فروش برسانید.

سمساری طنین تمامی وسایل چوبی منزل شما را به صورت یکجا با قیمت کاملا منصفانه خریداری می‌کند و این موضوع باعث می‌شود تا در زمان شما صرفه جویی بسیار زیادی شود. اگر تمایل دارید بر روی لوازم منزل خود قیمت گذاری منصفانه و به نرخ روز را دریافت کنید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در این زمینه شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

برای شروع کافیست بر روی دکمه تماس با سمساری طنین کلیک کنید.

فروش لوازم چوبی منزل دست دوم
اگر قصد دارید لوازم چوبی دست دوم منزل خود را به فروش برسانید به مواردی از قبیل: سلامت، برند، ست بودن و مواردی از این قبیل توجه داشته باشید.

لیست مبل و لوازم چوبی پر فروش در سمساری

برخی از مبلمان ها و لوازم چوبی به نسبت دیگر لوازم بیشتر خرید و فروش می‌شوند که در ادامه به معرفی آن می‌پردازیم.

 • مبل راحتی
 • مبل سلطنتی
 • میز جلو مبلی
 • میز کامپیوتر
 • میز تلویزیون به همراه اقلام همراه
 • آینه کنسول به همراه میز
 • میز ناهار خوری و یا میز تک
 • میز آرایش
 • تخت یک یا دو نفره
 • دراور و یا کمد
 • مبل کلاسیک
 • مبل مدرن
سیستم سرمایشی و گرمایشی
برای فروش سیستم سرمایشی و گرمایشی خود میتوانید از سمساری ها هم کمک بگیرید.

نکات مهم برای فروش وسایل سرمایشی و گرمایشی دست دوم

در بسیاری از منازل لوازم سرمایشی و گرمایشی وجود دارد که یا به دلیل قدیمی بودن و یا به جابجایی دیگر نیازی به آنها در منزل حس نمی‌شود و در این زمان بسیاری از افراد اقدام به فروش لوازم سرمایشی که این وسایل شامل: کولر آبی، کولر گازی، اسپیلت، چیلر و یا فن کویل است می‌کنند در برخی از موارد هم لازم است سیستم گرمایشی مانند: بخاری، پکیج دیواری و… را به فروش برسانید.

در هنگام فروش سیستم سرمایشی موارد مانند: برند، در کولر آبی سلولوزی و یا پوشالی بودن، میزان سلامت، پنل کولر گازی، سلامت بودن کمپرسور در قیمت گذاری اهمیت بسیار زیادی دارد در بخش فروش سیستم گرمایشی هم این موارد حائز اهمیت است.

در هنگام فروش این نکته را فراموش نکنید که ابتدا قیمت نوی وسایل را با یک جستجوی ساده در اینترنت پیدا کنید سپس اقدام به قیمت گذاری در زمینه فروش آنها کنید. در برخی از موارد لازم است با توجه به برندی که پس از فروش لوازم سرمایشی و گرمایشی مد نظر دارید اندکی بالاتر قیمت‌گذاری کنید تا هزینه کمتری را بخواهید در آینده پرداخت نمایید.

راحت‌ترین راه برای فروش سیستم گرمایشی و یا سیستم سرمایشی فروش به سمساری‌ها است. سمساری طنین با 40 سال تجربه این امکان را در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد تا در صورت تمایل قیمت گذاری بر روی لوازم شما با توجه به نرخ روز صورت بگیرد. شما می‌توانید برای فروش دیگر وسایل خود نیز از کارشناسان ما کمک بگیرید.

برای شروع کافیست بر روی دکمه تماس با سمساری طنین کلیک کنید.

خریدار لوازم خانگی | خریدار یخچال

در بسیاری از مواقع یخچال با توجه به گذشت زمان، خرابی، محصولات جدیدی که به بازار عرضه می‌شود نیاز به تعویض و به روزرسانی آن در منازل احساس می‌شود. برندهای گوناگون همواره سعی دارند با ارائه ویژگی‌های جدید نیاز مصرف کنندگان را بیشتر برطرف کنند تا افراد بتوانند با توجه به نیازهای خود محصولات را خریداری و به بهترین نحو ممکن آن را خریداری کنند. هر برندی که در بازار وجود دارد یک یخچال منحصر به فرد را به بازار ارائه می‌کنند که در مدل‌های گوناگون، ابعاد و ویژگی‌های منحصر به فرد خاص خود را دارد. اگر بخواهیم مدل‌های موجود را به صورت کلی بررسی کنیم این مدل‌ها شامل موارد زیر است:

هر کدام از این مدل‌ها را اگر بخواهیم نظر مدل نصب مورد بررسی قرار دهیم دو مدل نصب کلی را می‌توان نام برد که این مدل نصب به صورت زیر است:

 • یخچال‌های مستقل
 • یخچال توکار

زمانی که قصد دارید یخچال خود را به فروش برسانید، سعی کنید ابتدا یخچال موجود در منزل خود را با قیمت به روز و در کم‌ترین زمان به فروش برسانید تا با دریافت هزینه حاصل از فروش یخچال به بودجه خود بتوانید از آخرین مدل برند مورد نظر خود استفاده کنید.قیمت‌گذاری صحیح جزو مواردی است که برای بسیاری از افراد امری ممکن است امری دشوار باشد. سمساری طنین این افتخار را دارد تا با استفاده از کارشناس قیمت گذاری خود آخرین قیمت و منصفانه‌ترین قیمت را جهت فروش یخچال در اختیار شما قرار دهد.

شما می‌توانید در صورتی که تمایل دارید از آخرین قیمت یخچال خود مطلع شوید با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و در صورتی که قیمت اعلام شده مورد تایید شما بود یخچال خود را به بالاترین قیمت به کارشناسان ما به فروش برسانید. همچنین می‌توانید جهت اطلاع از کلیه خدمات ما بر روی سمساری طنین کلیک کنید تا از تمامی خدمات ما مطلع شوید. برای تماس با کارشناسان ما کافیست بر روی دکمه تماس با کارشناس کلیک کنید.

فروش یخچال به سمساری
در هنگام فروش یخچال خود به مواردی مانند: برند، رنگ، ویژگی، ارتفاع و میزان سلامت یخچال خود دقت داشته باشید تا در کمترین زمان بتوانید آن را به فروش برسانید.
خریدار و فروشنده لوازم صوتی و تصویری
سمساری طنین بزرگترین خریدار و فروشنده لوازم صوتی و تصویری در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به شما شهروندان گرامی است.

خریدار لوازم منزل | خریدار صوتی و تصویری

خریدار لوازم منزل؛ به خصوص لوازم صوتی و تصویری مانند دیگر لوازم دیگری که در منزل وجود دارد تعویض آن به مرور زمان حس می‌شود. با وجود تنوع بسیار زیادی که در محصولات عرضه شده به بازار وجود دارد شما می‌توانید به راحتی و در کم‌ترین زمان ممکن لوازم صوتی و تصویری خود را جایگزین نمایید. بهترین راه برای جایگزین کردن لوازم صوتی و تصویری، فروش لوازم قدیمی است که می‌توانید با هزینه فروش آنها بودجه خود را تا حدودی تامین نمایید. در هنگام جایگزین کردن سعی کنید نکات زیر را در نظر داشته باشید تا بتوانید به راحتی آنها را به فروش رسانده و وسایل جدید را جایگزین نمایید.

توجه شما به موارد زیر می‌تواند به سهولت فروش کمک نماید.

 • نوع برند لوازم صوتی و تصویری خود را با ذکر مدل مشخص نمایید
 • میزان سلامت وسایل را را تعیین نمایید
 • اگر لوازم شما اقلام اضافی دارد آن را ذکر کنید
 • به قدر کافی تصویر از تمامی زوایا داشته باشید
 • از قیمت دیگر فروشندگانی که برند مشابه دارند مطلع باشید
 • از کارشناسان قیمت‌گذار استفاده کنید

در برخی از موارد ممکن است زمان کافی برای قیمت‌گذاری، کارشناسی و فروش لوازم صوتی و تصویری ندارید کارشناسان ما آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز هستند. شما می‌توانید تنها با تماس گرفتن با کارشناسان خرید و فروش لوازم صوتی و تصویری در کمترین زمان ممکن تمامی لوازم صوتی و تصویری خود را به فروش برسانید. همچنین می‌توانید جهت اطلاع از کلیه خدمات ما بر روی سمساری طنین کلیک کنید تا از تمامی خدمات ما مطلع شوید. برای تماس با کارشناسان ما کافیست بر روی دکمه تماس با کارشناس کلیک کنید.

خریدار لوازم خانگی | خریدار اجاق گاز

خرید و فروش اجاق گاز جزو مرسوم‌ترین و پرکاربردترین مواردی است که امروزه در بازار رایج است. اگر شما قصد خرید و یا فروش اجاق گاز را به صورت نو و یا به صورت دست دوم دارید همراه داشتن یک چک لیست می‌تواند برای شما بسیار کاربردی باشد. 

 • برند: سعی کنید لیست انواع برندها را یادداشت نمایید برخی از این برندهای مطرح مانند: اسنوا (Snowa)،  سینجر (Sinjer)، امرسان (Emersun)، تکنوگاز (Tecnogas)، بیشل (Bishel)، دوو (Daewoo)، داتیس (Datees)، تاکنوگاز (TACNOGAS)، پیلوت (PILOT)، آردل (Ardel) اشاره کرد.
 • نوع: سعی کنید نوع اجاق خود را مشخص کنید در حال حاضر دو نوع برقی و گازی در بازار وجود دارد.
 • تعداد شعله اجاق: با توجه به نیاز خود از بین یک تا شش شعله سعی کنید انتخاب کنید.
 • نوع تنظیمات: تنظیماتی که برندها در اختیار شما قرار می‌دهند شامل: تایمر قابل برنامه‌ریزی، تنظیم زمان، دکمه های لمسی، تایمر، زمان سنج است.
 • محدوده گنجایش فر: محدوده گنجایش می‌تواند بین: ۰-۵۰ لیتر، ۵۰-۱۰۰ لیتر، ۱۰۰-۱۵۰ لیتر، ۱۵۰-۲۰۰ لیتر باشد.
 • امکانات آماده سازی غذا: از مهم‌ترین آن می‌توان به جوجه گردان و گریل اشاره کرد.
 • جنس اجاق گاز: مهم‌ترین بخش در اجاق گاز جنس بدنه آن است که می‌توان به استیل، آهن، شیشه، فولاد، فلز، ام دی اف، استیل ضدزنگ اشاره کرد.
 • امکانات اجاق گاز: از مهم‌ترین امکانات اجاق گاز می‌توان به گرم‌کن، ترموکوپل، فر، چراغ داخل فر اشاره کرد.

در برخی از موارد ممکن است زمان کافی برای قیمت‌گذاری، کارشناسی و خرید یا فروش اجاق گاز ندارید کارشناسان ما آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز هستند. شما می‌توانید تنها با تماس گرفتن با کارشناسان خرید و فروشاجاق گاز در کمترین زمان ممکن اجاق گاز خود را به بخرید و یا فروش برسانید. همچنین می‌توانید جهت اطلاع از کلیه خدمات ما بر روی سمساری طنین کلیک کنید تا از تمامی خدمات ما مطلع شوید. برای تماس با کارشناسان ما کافیست بر روی دکمه تماس با کارشناس کلیک کنید.

خرید و فروش اجاق گاز
اگر قصد خرید و یا فروش اجاق گاز دست دوم را دارید کافیست با سمساری طنین تماس بگیرید.
خرید و فروش ماشین لباسشویی
سمساری طنین بزرگترین خریدار و فروشنده ماشین لباسشویی در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به شما شهروندان گرامی است.

خریدار لوازم خانگی | خریدار ماشین لباسشویی

خرید و فروش ماشین لباسشویی؛ به دلیل راحت‌تر کردن کار شست و شوی لباس‌ها یکی از موارد مورد علاقه بانوان است. زیرا به راحتی و در کم‌ترین زمان ممکن می‌توانند تمامی لباس‌ها را شستشو، آب‌گیری و خشک نمایند. خرید و یا حتی فروش ماشین لباسشویی؛ در صورتی برای شما یک خرید و یا فروش فوق العاده محسوب می‌شود که برخی از موارد مهمی که باید یک ماشین لباسشویی داشته باشد را در خود داشته باشد. برای اینکه بتوانید یک خرید خوب انجام دهید و یا اگر قصد دارید ماشین لباسشویی خود را به فروش برسانید نیاز به در نظر داشتن برخی از موارد مهم را دارید. در اینجا مهم‌ترین مواردی که باید در نظر داشته باشید را برای شما ذکر می‌کنیم.

مهم‌ترین نکات برای خرید و فروش ماشین لباسشویی:

 • برند: اولین و مهم‌ترین مواردی که باید در هنگام خرید و یا فروش ماشین لباسشویی به آن توجه داشته باشید برند لوازم است زیرا هر برندی یک ویژگی خاصی را در اختیار شما قرار می‌دهد.
 • نوع مخزن: ماشین‌های لباسشویی به سه نوع؛ درب از جلو، دو قلو و درب از بالا دسته بندی می‌شود.
 • جهت باز شدن در ماشین  لباسشویی: به صورت معمول ماشین لباسشویی به سه جهت؛ چپ، بالا و راست باز می‌شود.
 • دستگاه نمایش وضعیت: هر ماشین لباسشویی وضعیت خود را با توجه به نوع صفحه نمایش نشان می‌دهد این دستگاه‌ها به؛ نشانگر LED، نمایشگر LCD، لمسی، صفحه نمایشگر و معمولی دسته بندی می‌شود.
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت های خاص: ممکن است شما از ماشین لباسشویی خود انتظارات زیادی داشته باشید باشید. برنامه‌هایی که ماشین لباسشویی دارد عموما به؛ شست‌وشوی سریع، صرفه‌جویی، آبکشی + چرخش، لباس بچه، لباس مشکی، دست شو، فناوری حباب ساز، چرخه اضافی، هوشمند و تعطیلات تقسیم بندی می‌شود.
 • سرعت چرخش موتور: یکی دیگر از عواملی که در خرید و فروش ماشین لباسشویی تاثیر زیادی دارد سرعت چرخش موتور است که به سرعت‌های؛ ۱۴۰۰ دور در دقیقه، ۱۲۰۰ دور در دقیقه، ۱۰۰۰ دور در دقیقه، ۸۰۰ دور در دقیقه، ۴۰۰ دور در دقیقه، ۵۰۰ دور در دقیقه، ۱۳۰۰ دور در دقیقه، ۱۶۰۰ دور در دقیقه، ۱۱۰۰ دور در دقیقه، ۶۰۰ دور در دقیقه، ۱۵۰۰ دور در دقیقه، ۷۰۰ دور در دقیقه دسته بندی می‌شود.
 • ظرفیت دیگ: شما باید با توجه به تعداد اعضای خانواده از بین ظرفیت های؛ ۸ کیلوگرم، ۷ کیلوگرم، ۹ کیلوگرم، ۶ کیلوگرم، ۱۰ کیلوگرم، ۱۰.۵ کیلوگرم، ۸.۵ کیلوگرم، ۱۲ کیلوگرم، ۹.۶ کیلوگرم، ۱۵ کیلوگرم، ۵ کیلوگرم، ۱۳ کیلوگرم، ۱۱ کیلوگرم، ۷.۵ کیلوگرم، ۴.۵ کیلوگرم، ۱۵.۵ کیلوگرم، ۳.۵ کیلوگرم، ۶.۵ کیلوگرم، ۶.۸ کیلوگرم، ۱۴ کیلوگرم انتخاب نمایید.
 • نمودار مصرف انرژی: مهم‌ترین نکته ای که در هنگام خرید ماشین لباسشویی در نظر داشته باشید نمودار مصرف انرژی لوازم است که می‌تواند بر قبض برق شما تاثیر داشته باشد. نمودار مصرف انرژی به برچسب‌های؛ A، +++A، ++A+ دسته بندی می‌شود.
 • امکانات ماشین لباسشویی: برخی از ماشین لباسشویی‌ها دارای امکاناتی مانند؛ اضافه کردن لباس حین کار، بخارشو و لوله ورودی آب سرد و گرم هستند که شما می‌توانید این مورد را در نظر داشته باشید.

اگر شما ماشین لباسشویی قدیمی در منزل دارید و تمایل دارید آن را به فروش برسانید کارشناسان قیمت گذاری سمساری طنین آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی هستند. همچنین در صورت تمایل می‌تواند با قیمت اعلام شده توسط کارشناسان ما ماشین لباسشویی خود را به ما به بالاترین قیمت و در کمترین زمان ممکن به فروش برسانید.

همچنین برخی از افراد به دلیل صرفه جویی در هزینه به دنبال خرید ماشین لباسشویی دست دوم تمیز هستند. مجموعه طنین تعدادی ماشین لباسشویی کارشناسی شده را آماده فروش دارد. شما می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و اطلاعات مربوط به برند، قیمت و امکانات ماشین لباسشویی را دریافت نمایید. همچنین می‌توانید جهت اطلاع از کلیه خدمات ما بر روی سمساری طنین کلیک کنید تا از تمامی خدمات ما مطلع شوید. برای تماس با کارشناسان ما کافیست بر روی دکمه تماس با کارشناس کلیک کنید.

لیست ماشین لباسشویی پر فروش در سمساری

برخی از ماشین لباسشویی ها به نسبت دیگر لوازم بیشتر خرید و فروش می‌شوند که در ادامه به معرفی آن می‌پردازیم.

 • پاکشوما (Pakshoma)
 • دوو (Daewoo)
 • اسنوا (Snowa)
 • جی پلاس (G Plus)
 • بوش (Bosch)
 • ایکس ویژن (X.Vision)
 • آبسال (Aabsal)
 • ال جی (LG)
 • تی سی ال (TCL)
 • فریدولین (Feridolin)
 • کنوود (Kenwood)
 • کرال (Coral)
 • کندی (Candy)
 • زیرووات (Zerowatt)
 • سامسونگ (Samsung)
 • مایدیا (Midea)
 • هایسنس (Hisense)
 • امرسان (Emersun)
 • کروپ (Crop)
 • ویرپول (Whirlpool)
 • هیوندای (Hyundai)
 • پارس خزر (Pars Khazar)
 • هیمالیا (Himalia Appliances)
 • جنرال آدمیرال (General Admiral)
 • آ ا گ (AEG)
 • ایندزیت (Indesit)
 • هاردستون (Hardstone)
 • هایر (Haier)
 • بیشل (Bishel)
 • هیتاچی(Hitachi)
 • کلور (Clever)
 • ریتون (Ritton)
 • آریستون (Ariston)
 • سپهر الکتریک (Sepehr Electric)
 • سینجر (Sinjer)
 • جنرال آدمیرال (General Admiral)
 • سان لوکس (SUNNLUX)
 • اینترنشنال آنیل (INTERNATIONAL ANIL)
 • بست (BOST)
 • سام (Sam)
 • وست پوینت (westpoint)
 • لیدر (LEADER)
 • مجیک شف (Magic chef)
 • الگانس (Elegance)
 • تکنوهاوس (TECHNO HOUSE)
 • کلور (Clever)
 • جنرال هاوس (General House)
 • وی یو (view)
 • لایف (life)
 • آر تی سی (RTC)
 • اکسنت (ACCENT)
 • دونار (donar)
 • سامیا (Samia)
 • بنس (BENESS)
 • ولبورن (wellborn)
 • ای اف جی (afj)
 • بلانتون (BLANTON)

خریدار لوازم منزل | خریدار ماشین ظرفشویی

خرید و فروش ماشین ظرفشویی؛ به دلیل راحت‌تر کردن شست و شوی ظروف به یکی از محبوب‌ترین وسایلی تبدیل شده است که امروز در اکثر منازل استفاده می‌شود. اگر شما قصد فروش و یا خرید ماشین ظرفشویی را دارید توجه به برخی از نکات به شما کمک می‌کند تا بتوانید با دقت بیشتری به خرید و یا فروش ماشین ظرفشویی بپردازید.

برخی از مهم‌ترین این موارد شامل:

 • برند: برندهای زیادی به تولید ماشین ظرفشویی می‌پردازند که برخی از این برندها شامل: بوش، پاکشوما، جی پلاس، مایدیا، ال جی، کندی، سام، امرسان، زیرووات، کرال، دوو، ویرپول، سامسونگ،کنوود، اسنوا، بکو، آ ا گ، مجیک، هیوندای است.
 • نوع: ماشین ظرفشویی به سه نوع: مبله، رومیزی، توکار دسته بندی می‌شود.
 • امکانات وان و جکوزی: امکانات به، نمایشگر، کلید ایمنی و سیستم کنترل دیجیتال دسته بندی می‌شود.
 • تعداد سبد: معمولا ماشین ظرفشویی به سه تعداد: یک، دو و سه سبد تقسیم می‌شود.
 • جایگاه نگهداری: ماشین ظرفشویی به قفسه و قفسه بالا دسته بندی می‌شود.
 • ظرفیت: شما می‌تواند با توجه به تعداد اعضای خانواده خود از بین 8 تا 16 نفر یک ظرفیت را انتخاب نمایید.
 • امکانات ویژه: برخی از برندها امکانات ویژه ای مانند: شست‌وشوی اقتصادی، شست‌وشوی سریع، شروع با تأخیر، شستشوی ظروف حساس، شست‌وشوی با نصف ظرفیت، شستشوی خودکار، امکان شست‌وشوی میوه و سبزی، شست‌وشوی با دمای بالا، خشک کن، شست‌وشوی شدید، خود پاک‌شونده، برنامه بخارشو، اضافه کردن ظروف حین شست‌وشو، سیستم براق کننده ظروف، برنامه UV، برنامه تکمیلی اسپری، شست‌وشوی اکسپرس را در اختیار شما قرار می‌دهند
 • تنظیمات دستگاه: دستگاه ماشین ظرفشویی معمولا یا دکمه‌های لمسی است و یا تایمر قابل برنامه ریزی که می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی از دو را انتخاب نمایید.
اگر شما تمایل دارید ماشین ظرفشویی قدیمی خود را به فروش برسانید، سمساری طنین خدماتی مانند قیمت‌گذاری رایگان و منصفانه و خرید نقدی را ارائه می‌کند. شما می‌توانید برای فروش ماشین ظرفشویی خود با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و جزییات ماشین ظرفشویی خود را به کارشناسان ما توضیح داده و قیمت به روز را دریافت نمایید.
همچنین اگر شما تمایل دارید که در هزینه خود صرفه جویی کرده و ماشین دست دوم را خریداری کنید، سمساری طنین تعدادی ماشین ظرفشویی کارشناسی شده در حد نو را برای فروش در اختیار شما شهروندان گرامی قرار می‌دهد. برای دریافت اطلاعات ماشین ظرفشویی موجود کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
 
فروش و خرید ماشین ظرفشویی
سمساری طنین بزرگترین خریدار و فروشنده ماشین ظرفشویی در سراسر کشور
خریدار و فروشنده جاروبرقی
سمساری طنین بزرگترین خریدار و فروشنده جاروبرقی در سراسر کشور

خریدار لوازم خانگی | خریدار جاروبرقی

خرید و فروش جاروبرقی؛ به دلیل سهولت نظافت منزل جزو پر استقبال‌ترین لوازمی است که بیشتر افراد به دنبال خرید آن هستند. در هنگام خرید جاروبرقی و یا در برخی از موارد فروش جاروبرقی برخی از موارد را  باید با دقت زیر نظر داشته باشید. برخی از این موارد چه در هنگام فروش جاروبرقی و چه در هنگام خرید جاروبرقی بسیار حائز اهمیت هستند زیرا هر برند ویژگی‌های مخصوص به خود را دارد که بر روی قیمت آن تاثیر می‌گذارد. در ادامه به مهم‌ترین مواردی که باید توجه داشته باشید را اشاره خواهیم کرد.

برند اولین موردی که باید به آن توجه داشته باشید برند است که برندهای موجود در بازار شامل: بوش، پارس خزر، شیائومی، پاناسونیک، دوو، فکر، فیلیپس، سامسونگ، پاکشوما، تولیپس، کهکشان، هیتاچی، آ ا گ، سایا، سپاهان جارو، ال جی، مایدیا، اسنوا، دومنا، سام، تکنو، میگل، کرشر، ویداس، هاردستون، فلر، امرسان، لوازم خانگی هیوندای، کندی، داتیس، کرال، شهاب، کروپ، روونتا، شارپ، زیرووات، تفال، هیوندای، کنوود، ویکند، گرند، آرزوم، جی پاس، کالوات، بلسون، بیوتی، میله، همیلتون، بکو، بیم، پولیتو، گوسونیک، سانی، والنوت، سافلون، اکووکس رباتیک، وایت هاوس، متئو، بیشل، آی سن،مارشال، ربن، کلورانس، مونوتک، درنیکا، ام آر اس، جنرال آدمیرال، کاراجا، دسینی، اینوکس، وستا فیر، بیترون، ریتون، هوکوپلاس، سینجر، بومن، کلترونیک، نیو لایف، ژانومه، زیلان، لومکس، رویالتی لاین، آنا، مک استایلر، آریته، واتسون، تامسون، اسماری، سرجیو، برفاب، هوگل، آکیلیس، روبولایف، ساپر، دایو، آنووی ریوربری، شفر، نیلفیسک، ژنوا، جی آدمیرال، جانسون، هایسونگ، ماهسونیک، جی سان، دریم، درما، کوپکس، پاکتین، نانیوا، تیوا، میجیا، جنرال فیت، شارک، شروین، لایدستو، پلار، ویومی، وینسنت، روبوراک، بست، ارشیا، ناسا الکتریک، زنیت، تامیما، صنام، وکس، اوژن، سان لایت، سیماران، لوپز، وست پوینت، نکست پلاس، مجیک شف، روسو، تراور، بیسل، آی فادر، الکترولوکس، بنس، تکنوهاوس، اینترنشنال آنیل، کاخلر، رست ورلد، زیمنس، لوکسینو، انجنرال، زلمر، کوئیزین، گاستروبک، عرشیا، برناکو، یوفی، اسکارلت، اوریکس، گریمن، وی یو، پروسنیک، هوور، لایف، اوپیا، الینور، برتینو، سوئیس هوم، شیائو، راک، هایدلبرگ، ای اف جی، هانوور، سافینوکس، آیروبوت، آفترون، یوروبست سمویی، پرینسس، رنکارد، روتل، استیکو، ایونتر، فولن، جیمی و کاکس است.

نوع جاروبرقی مورد مهم دیگری است که باید در نظر داشته باشید انواع جاروبرقی موجود در بازار شامل: کیسه دار، بدون کیسه، سطلی و رباتیک است.
ویژگی‌های نظافتی جاروبرقی جزو آپشن هایی است که هر برند برای خود یک ویژگی منحصر به فرد است. ویژگی‌های مهم شامل: فیلتر بهداشتی، فیلتر قابل شست‌وشو، قابلیت نظافت آسان، فیلتر قابل تعویض، پیش فیلتر و قابلیت شست‌وشو است.
محدوده طول کابل برق که با توجه به محیط منزل خود می‌توانید از محدوده طول کابل برق: بدون کابل برق، ۵ تا ۱۰ متر، ۱۰ تا ۱۵ متر، کم‌تر از ۵ متر و ۱۵ تا ۲۰ متر انتخاب کنید.
مدل طراحی که برخی از برندها ارائه می‌کنند شامل: سیم جمع کن خودکار است که در صورت نیاز می‌توانید جزو ویژگی‌های مد نظر قرار دهید.
تعداد سری جاروبرقی خود را می‌توانید از بین: یک عدد، دو عدد، سه عدد، چهار عدد، پنج عدد و بدون سری مجزا انتخاب کنید.
نوع فیلتر خروجی که می‌توانید از بین فیلتر خروجی: HEPA تاHEPA۱۴ و یا Anti Bacteria انتخاب نمایید.
محدوده توان مصرفی: می‌توانید با توجه به نیاز خود و میزان استفاده از جاروبرقی انتخاب نمایید.
دستگاه نمایش وضعیت شامل: نشانگر پر بودن مخزن، نشانگر LED، معمولی، صفحه نمایشگر، صفحه نمایش و لمسی است.
محدوده میزان صدا: می‌توانید از زیر ۶۵ دسی بل تا ۷۵-۸۰ دسی بل یک گزینه را انتخاب کنید.
تعداد پارویی: از یک عدد، دو عدد، سه عدد و چهار عدد متغییر است.
تعداد چرخ: سه عدد، چهار عدد و بدون چرخ دسته بندی می‌شود.
امکانات ظاهری جاروبرقی شما می‌تواند شامل: کنترل روی دسته، سری قابل تنظیم، دسته برای حمل، دسته، چرخ، پایه، پنل لمسی، پایه، استند یا سینی، دسته بی سیم و یا دسته بلند باشد.
عملکرد جاروبرقی می‌تواند شامل: سری جمع‌آوری مو، فشرده‌سازی زباله یا جذب مایعات باشد.
امکانات جاروبرقی: امکانات می‌تواند جزو لوله تلسکوپی، پاکت جارو برقی، سری جمع‌آوری مو و یا ترموستات موتور باشد.
شما می‌توانید در صورتی که تمایل دارید جاروبرقی قدیمی خود را به فروش برسانید، می‌توانید با کارشناسان سمساری طنین تماس حاصل نموده و اطلاعات جاروبرقی خود را به کارشناسان ما داده و قیمت به روز را دریافت نمایید. در صورتی که قیمت مورد تایید شما بود می‌توانید جاروبرقی خود را به ما به فروش برسانید.
همچنین اگر شما جزو افرادی هستید که تمایل دارید جاروبرقی را به صورت دست دوم خریداری نمایید سمساری طنین تعدادی جاروبرقی نو و تعدادی جاروبرقی دست دوم آماده فروش دارد. کافیست با تماس با کارشناسان ما اطلاعات کافی را درباره جاروبرقی موجود کسب نمایید.

خریدار لوازم خانگی | خریدار اجاق گاز

خرید و فروش اجاق گاز؛ به دلیل پرکاربرد بودن این وسیله نیاز به دقت و تخصص خاصی دارد که شما باید در هنگام خرید اجاق گاز و یا حتی فروش اجاق گاز به آن توجه داشته باشید. در اینجا به برخی از مهم‌ترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید اشاره می‌کنیم تا بتوانید بهترین خرید اجاق گاز را انجام دهید و یا اگر تمایل دارید اجاق گاز خود را به فروش برسانید با اعلام این ویژگی‌ها اطلاعات دقیقی به خریداران ارائه دهید
 • برند: اولین موردی که باید به آن توجه ویژگی‌ای داشته باشید نوع برند اجاق گاز است زیرا هر برندی ویژگی‌ها و گارانتی‌های مخصوص به خود را ارائه می‌دهد که شما باید با توجه به نیاز خود اقدام به خرید اجاق گاز نمایید. برترین برندهای اجاق گاز موجود شامل: اسنوا، تکنوگاز، دوو، امرسان، بیشل، سینجر، داتیس، عالی نسب، بوش، ایندزیت، لایف، دنپاسر، زرتوس، آذر افروز پویا، آرویک، آژینه، برتینو، پارس پیدن، سپیدار، هافمن، پیلوت، بست، تاکنوگاز، گوفر، آتروپات، ای اف جی، لوپز، آردل و تریم است
 • رنگ: را می‌توانید با توجه به نوع کابینت موجود در آشپزخانه انتخاب و آن را خریداری نمایید. رنگ‌های موجود در بازار شامل: سفید، مشکی، نقره ای، استیل و خاکستری است
 • نوع گاز: امروزه گازهای موجود در بازار به سه نوع: گازی، برقی و القایی تقسیم بندی می‌شود
 • تعداد شعله اجاق: شما می‌توانید تعداد شعله اجاق گاز را متناسب با تعداد اعضای خانواده از بین یک شعله تا شش شعله تعداد شعله های اجاق گاز را انتخاب نمایید
 • تنظیمات دستگاه: برخی از برندها تنظیمات ویژه‌ای برای اجاق گاز خود در نظر می‌گیرند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به زمان سنج، تایمر، دکمه‌های لمسی، تنظیم زمان و تایمر قابل برنامه‌ریزی اشاره نمود
 • امکانات ظاهری: هر برندی متناسب با طراحی که برای اجاق گازهای خود در نظر دارد امکانات ظاهری گوناگونی را نیز می‌تواند برای ارائه در اختیار خریداران قرار دهد این امکانات ظاهری می‌توانند شامل: پایه قابل تنظیم، پنل لمسی، در، پایه، شیشه، پایه، استند یا سینی، دسته، کشو باشد.
 • امکانات آماده سازی غذا: برخی از برندها امکاناتی مانند؛ جوجه گردان و گریل را جزو ویژگی های خود قرار داده و آن را در اختیار شما قرار می‌دهد
 • جنس: یکی دیگر از مهم‌ترین مواردی که باید در هنگام خرید اجاق گاز در نظر داشته باشید جنس بدنه آن است. زیرا جنس بدنه در پوسیدگی نقش بسیار مهمی دارد دارد. جنس‌های موجود در بازار شامل؛ استیل، آهن، شیشه، فولاد، فلز، ام دی اف، استیل ضدزنگ، آهن – روکش رنگ و ورق آهن است.
 • امکانات اجاق گاز: برخی دیگر از امکانات اجاق گازها؛ گرم‌کن، ترموکوپل، فر و چراغ داخل فر است که شما می‌توانید در صورت نیاز آنها را جزو لیست خود قرار دهید
 • پوشش محافظتی: برندها پوشش محافظتی از قبیل؛ درپوش شیشه نشکن، درپوش فلزی و شیشه ۳ یا ۴ جداره را ارائه می‌کنند
شما می‌توانید در صورتی که تمایل دارید اجاق گاز قدیمی خود را به فروش برسانید، می‌توانید با کارشناسان سمساری طنین تماس حاصل نموده و اطلاعات اجاق خود را به کارشناسان ما داده و قیمت به روز را دریافت نمایید. در صورتی که قیمت مورد تایید شما بود می‌توانید اجاق خود را به ما به فروش برسانید.

همچنین اگر شما جزو افرادی هستید که تمایل دارید اجاق گاز را به صورت دست دوم خریداری نمایید سمساری طنین تعدادی اجاق گاز نو و تعدادی اجاق دست دوم آماده فروش دارد. کافیست با تماس با کارشناسان ما اطلاعات کافی را درباره اجاق‌های موجود کسب نمایید.

خرید و فروش اجاق گاز
سمساری طنین بزرگترین خریدار و فروشنده اجاق گاز در سراسر کشور است.
خرید و فروش اتو
سمساری طنین بزرگترین خریدار و فروشنده اتو در سراسر کشور است.

خریدار لوازم منزل | خریدار اتو

خرید و فروش اتو؛ به دلیل تنوع بسیار زیادی که برندها در محصولات خود قرار داده اند ممکن است برای شما جزو موارد سخت باشد، در هنگام فروش و یا خرید اتو با توجه به مواردی که در ادامه به آن اشاره میکنیم میتوانید به راحتی اتوی مورد نظر خود را بخرید و یا بفروشید.
ویژگی‌هایی که باید یک اتو داشته باشد که بتوانید بخرید و یا بفروشید شامل:
 • برند: فیلیپس، تفال، المپیا، ژانومه، پاناسونیک، گوسونیک، پارس خزر، بیترون، بوش، روونتا، شیائومی، دومنا، دسینی، سایا، میگل، فکر، ویداس، تولیپس، جی پاس، هاردستون، فلر، بیم، تکنو، سام، سانی، برویل، تک الکتریک، هایسونگ، بونیتو، دلونگی، بیشل، همیلتون، سرجیو، برلیانت، سنکور، هاگر، کنوود، ساپر، براون، کلورانس، ام آر اس، اسنوا، آریته، بلک اند دکر، مولینکس، بکو، آی سن، مایدیا، آکیلیس، متئو، مورفی ریچاردز، سوپر لایف، سوکانی، سان لند، آ ا گ، بهی، آرزوم، گرند، سینبو، کراون، راسل هابز، کلترونیک، اپتیما، بلزا، هوگل، رابیلوکس، مک استایلر، میله، تامسون، بومن، زیلان، اپکس، مازون، اکولوکس، ویکند، هیتاچی، ویلسون، آرچلیک، شفر، ربن، آنست، لومکس، وینزو، ماهسونیک، مونوتک، هایمیش، هومرک، ساوان، اکسن، والنوت، فرمونی، سیمرغ، هوکوپلاس، مایر، سیماران، درما، سیلتر، جانتک، فوما، یورولوکس، مارشال، میجیا، ماکان، وینسنت، شیائومی یوپین، ابتیما، هانوور، ارشیا، نانیوا، عرشیا، کاخلر، سایونا، ناسا الکتریک، زولینگن، هوگارو، رومانتیک هوم، جوی‌کر، آزور، باتیستلا، مگما، دی اس پی، ای اف جی، نیولند، پولتی، مباشی، کوپکس، سوئیس پلاس، سون استار، وگاتی، تاروس، مکسی، گریمن، سیلور کرست، وینینگ استار، زلمر، کنسان، راک، هانس، زیمنس، التا، بلومه لایف، ادرویت، پرینسس، رنکارد، روتل، سوئیس هوم، فولن، کینگ، کوئیزین، کیو وای اچ، جی ای سی، سونیفر و اسپرلوس است
 • نوع: شما با توجه به نیاز خود می‌توانید از میان دسته بندی اتوها که شامل؛ بخار، پرسی، بخارگر، مخزن دار، مسافرتی، خشک، سرد و ذغالی یک مورد را انتخاب نمایید.
 • امکانات: اتوها دارای امکاناتی شامل؛ بخاردهی عمودی، قرارگیری عمودی، چرخش ۳۶۰ درجه و بازشوندگی را در اختیار شما قرار می‌دهند.
 • امکانات ضد فرسودگی: برخی از برندها امکاناتی مانند؛ سیستم ضد رسوب و سیستم ضد چکه را در جزو ویژگی‌های خود در اختیار شما قرار می‌دهند.
 • نوع اتو: شما می‌توانید از انواع اتوهایی که در بازار وجود دارد یک نوع را که شامل؛ بخار، پرسی، مخزن دار و یا خشک یک گزینه را انتخاب نمایید.
 • سیستم ایمنی: سیستم ایمنی که اتو می‌تواند در اختیار شما قرار دهد شامل؛ سیستم قطع خودکار، سیستم خاموشی خودکار و یا دکمه توقف عملیات باشد
 • قابلیت‌ها: برخی از برندها ویژگی‌هایی را برای سهولت کار شما در اختیارتان قرار می‌دهند که این قابلیت‌ها شامل؛ تنظیم میزان بخاردهی، تنظیم دما، تنظیم توان، قابلیت تنظیم دما و یا تغییر نحوه خروج آب هستند.
 • جنس کفه اتو: شما می‌توانید از بین جنس کف؛ سرامیک، تفلون، فلز، استیل، آلومینیوم، استیم گلاید، تیتانیوم، پلاستیک، چدن، پالادیوم، اولترا گلس، سیلیکون، ترموگلاید و نقره یک گزینه را با توجه به صلاح دید خود انتخاب نمایید.
 • ابزار مخصوص لوازم برقی: اتو می‌تواند دارای ابزارهایی مانند؛ سیم گردان، توموستات ایمنی، ترموستات، سیستم جرقه‌زن خودکار و یا ولوم ترموستات باشد
 • مخزن دستگاه: اتوها دارای مخازنی مانند؛ مخزن رسوب، مخزن آب و یا اسپری آب هستند
شما می‌توانید در صورتی که تمایل دارید اتوی قدیمی خود را به فروش برسانید، می‌توانید با کارشناسان سمساری طنین تماس حاصل نموده و اطلاعات اتو خود را به کارشناسان ما داده و قیمت به روز را دریافت نمایید. در صورتی که قیمت مورد تایید شما بود می‌توانید اتو خود را به ما به فروش برسانید.

همچنین اگر شما جزو افرادی هستید که تمایل دارید اتو را به صورت دست دوم خریداری نمایید سمساری طنین تعدادی اتو نو و تعدادی اتو دست دوم آماده فروش دارد. کافیست با تماس با کارشناسان ما اطلاعات کافی را درباره اتوهای موجود کسب نمایید.

خریدار لوازم خانگی | خریدار بخاری برقی

خرید و فروش بخاری برقی؛ به دلیل اینکه می‌تواند به سرعت محیط مورد نظر را گرم کند امروز مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. بسیاری از ما ممکن است بخواهیم برای گرم ماندن و مصرف انرژی کمتر در خانه خود از بخاری های برقی استفاده کنیم. اگر به دنبال خرید و یا فروش یکی از انواع بخاری برقی هستید، باید برخی از موارد مهم را در نظر داشته باشید. خانه شما اگر از بخاری گازی یا برقی استفاده کند، اگر ترموستات خود را روی دمای پایین‌تری تنظیم کنید و از گرم‌کننده‌های برقی برای گرم‌تر نگه‌داشتن یک اتاق در یک زمان، مانند دفتر کار خانگی استفاده کنید، ممکن است بتوانید به طور کلی در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنید. در برخی از اوقات نیز ممکن است شما تمایل داشته باشید به خرید و یا فروش بخاری برقی بپردازید قبل از همه چیز این نکته را به شما می‌گوییم بخاری‌های برقی برچسب مصرف انرژی ندارند. فرقی نمی‌کند شما به دنبال خرید بخاری برقی هستید و یا فروش آن برخی از نکات و اشاره و توجه به آن ضروری است در ادامه به مهم‌ترین مواردی که باید به آن توجه کنید اشاره می‌کنیم.

 • برند بخاری برقی: از معروف‌ترین برندهای بخاری برقی می‌توان به برندهای: پارس خزر، جی پاس، برفاب، نوا، دلونگی، تک الکتریک، ویداس، مایدیا، انرژی، مه پویا، فکر، سایا، متئو، تکنو، شیائومی، تولیپس، آریستون، تروتک، آبسال، هاردستون، هوگل، کلورانس، نیرو تهویه البرز، سانی، طاها، گوسونیک، درنیکا، کلترونیک، فلر، راد سیستم، باسئوس، ساپر، بیشل، پارس، آکیا، میگل، بلک اند دکر، آریته، اپتیموس، کرستون، ریمکس، کرون، الکام، بهداد الکتریک، زیلان، کلاسیک، رویال، سینبو، ام دی، تیاب، سنکور، شومینه بیستون، شومینه اچ بی، گرما گستر مهر، دنور، کاخلر، ابر استاره، کوشان، دی چی، دایسون، ارشیا، هوکا المنتس، سیماران، رکسوا، مهیاسان، سانفورد، شومینه آوالون، لعران، میجیا، ویتو، کوپکس، ساچی، روسو، سیلور کرست، جنرال پویا، کومتل، لوکسل، فنیکس، فیلکس استار، ایران شرق، دوی، مودکس، دینو، لورنزا، عمران تهویه، ارشیا، استیل البرز، استارپروگتی، ویومی، منروز، یوروبست سمویی، اسمارت می و در آخر هافمن جزو برندهای معتبر هستند که می‌توانید از میان این برندها با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب نمایید.
 • نوع بخاری برقی: شما باید نوع بخاری برقی خود را از بین؛ فن هیتر، بخاری برقی، المنت بخاری، المنت حرارتی صنعتی و یا هیتر کولر یک گزینه را با توجه به نوع نیاز خود انتخاب کنید
 • قابلیت نصب: مهم‌ترین عامل در بخاری برقی قابلیت نصب آن است شما باید با توجه به محیطی که قصد دارید از بخاری برقی استفاده کنید از بین قابلیت‌های؛ زمین، دیوار و یا رو میزی یک گزینه را انتخاب کنید.
 • سیستم ایمنی: بهتر است در هنگام خرید بخاری برقی به مواردی مانند؛ قفل کودک، سیستم خاموشی خودکار، سیستم قطع خودکار، شیشه ایمن، دکمه توقف عملیات، سیستم قفل ایمنی و یا قفل ایمنی توجه خاصی داشته باشید.
 • قابلیت‌ها: شما می‌توانید در بخاری برقی خود به قابلیت‌هایی مانند؛ قابلیت تنظیم دما، تنظیم دما، تنظیم توان، امکان تنظیم شعله، سوئیچ ایمنی، تنظیم سرعت، قابلیت تنظیم ارتفاع، امکان تنظیم دبی آب یا همان شیر تنظیم دما و یا تنظیم میزان بخاردهی را در برندهای معتبر در اختیار داشته باشید.
 • خصوصیات: در هنگام نیاز سنجی می‌توانید به خصوصیاتی مانند؛ تایمر، ترموستات ایمنی و یا دارای فن را مد نظر داشته باشید.
 • اقلام همراه: بخاری‌های برقی ممکن است اقلام همراهی مانند ریموت کنترل، دفترچه راهنما، باتری، آداپتور شارژ، بند اضافی و نوشت افزار را به همراه داشته باشند.
 • امکانات ضد فرسودگی: برخی از برندها امکاناتی مانند؛ سیستم ضد رسوب، سیستم ضد انجماد و یا سیستم ضد چکه را جزو ویژگی‌های خود به مشتریان خود ارائه می‌دهند
شما می‌توانید در صورتی که تمایل دارید بخاری قدیمی خود را به فروش برسانید، می‌توانید با کارشناسان سمساری طنین تماس حاصل نموده و اطلاعات بخاری برقی خود را به کارشناسان ما داده و قیمت به روز را دریافت نمایید. در صورتی که قیمت مورد تایید شما بود می‌توانید بخاری برقی خود را به ما به فروش برسانید.

همچنین اگر شما جزو افرادی هستید که تمایل دارید بخاری برقی را به صورت دست دوم خریداری نمایید سمساری طنین تعدادی بخاری برقی نو و تعدادی بخاری برقی دست دوم آماده فروش دارد. کافیست با تماس با کارشناسان ما اطلاعات کافی را درباره بخاری برقی‌های موجود کسب نمایید.

فروشنده و خریدار بخاری برقی
سمساری طنین بزرگترین خریدار و فروشنده بخاری برقی در سراسر کشور است.
خریدار و فروشنده مایکروفر
خریدار لوازم منزل (مایکروفر) با قیمت به روز و منصفانه، پرداخت به صورت نقدی در سراسر کشور

خریدار لوازم خانگی | خریدار مایکروفر

خریدار لوازم خانگی؛ به خصوص خریدار مایکروفر در هنگام خرید این نوع لوازم به مواردی باید توجه داشته باشد که پس از خرید خود بتواند تا مدت زمان زیادی از مایکروفر خریداری شده استفاده نماید و هزینه تعمیر کمتری را پرداخت نماید. اگر شما جزو افرادی هستید که فروشنده مایکروفر هستید در هنگام فروش مایکروفر خود سعی کنید مواردی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم را به مشتریان خود معرفی کرده تا بتوانید اعتماد آنها را جلب نموده و بتوانید به راحتی مایکروفر خود را به فروش برسانید. 

همچنین اگر شما جزو افرادی هستید که تمایل دارید مایکروفر را به صورت دست دوم خریداری نمایید سمساری طنین تعدادی مایکروفر نو و تعدادی مایکروفر دست دوم آماده فروش دارد. کافیست با تماس با کارشناسان ما اطلاعات کافی را درباره مایکروفر موجود کسب نمایید.

مواردی که باید در هنگام خرید و یا فروش مایکروفر در نظر داشته باشید شامل:

 • برند مایکروفر: مایکروفرهای موجود در بازار بسیار متنوع هستیند و هر برندی سعی در ارائه بهترین نوع مایکروفر را دارد در بازار انواع برندهای مختلفی وجود دارد که شما باید در هنگام خرید و یا فروش مایکروفر آنها را بشناسید معروف‌ترین برندهای موجود شامل: ال جی، سامسونگ، پاناسونیک، بوش، جی پلاس، مایدیا، اسنوا، داتیس، دوو، آ ا گ، تکنو، فلر، آریستون، میگل، شیائومی، هیتاچی، دلونگی، ویرپول، کلترونیک، ویداس، سیج، گوفر و یا مجیک شف است که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود و امکاناتی که مد نظر دارید مایکروفر خود را خریداری نمایید.
 • نوع مایکروفر: شما می‌توانید با توجه به تنوع مایکروفرهای موجود مایکروویو خود را از بین همراه با گریل، همراه با کانوکشن، سولاردام و یا مایکروویو توکار انتخاب و اقدام به خرید مایکروفر خود نمایید.
 • تنظیمات دستگاه مایکروفر: برخی از برندها برای مایکروویو خود تنظیماتی مانند: تنظیم زمان، تایمر قابل برنامه‌ریزی، دکمه های لمسی و تایمر را قرار داده‌اند که شما می‌توانید برندی را انتخاب نمایید که تنظیمات دلخواه شما را در اختیارتان قرار می‌دهد.
 • دستگاه نمایش وضعیت مایکروفر: بر برندی سعی کرده است که نوع نمایش وضعیت مختلفی را در مایکرویو طراحی شده خود قرار دهد که برای خریداران جذابیت خاص به خود را داشته باشد این صفحه نمایش‌ها شامل: لمسی، نشانگر LED و یا صفحه نمایشگر هستند که شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود یک مدل را انتخاب کنید.
 • سیستم ایمنی مایکروفر: ممکن است برخی از افراد در منزل خود فرزند خردسال داشته باشند و تمایل داشته باشند مایکروفر انتخابی آنها دارای گزینه‌های سیستم ایمنی نیز باشد برخی از برندها این مورد را برای این دسته از افراد در نظر گرفته است که این سیستم شامل: قفل کودک، سیستم قطع خودکار، سیستم خاموشی خودکار و یا شیشه ایمن است که شما می‌توانید با توجه به موارد مورد نظر اقدام به خرید مایکرویو نمایید.
 • ظرفیت مایکروفر: شما می‌توانید مایکروفر خود را از بین ظرفیت‌های ۳۸ لیتر، ۲۸ لیتر، ۲۵ لیتر، ۴۰ لیتر، ۴۲ لیتر، ۳۰ لیتر، ۳۲ لیتر، ۲۰ لیتر، ۳۴ لیتر، ۲۳ لیتر، ۴۵ لیتر، ۳۹ لیتر، ۳۶ لیتر، ۳۵ لیتر، ۲۴ لیتر، ۵۰ لیتر، ۲۱ لیتر، ۲۷ لیتر، ۳۱ لیتر، ۲۲ لیتر و یا ۴۷ لیتر متناسب با تعداد افراد خانواده و نیاز خود یک گزینه را انتخاب نمایید.
 • امکانات آماده سازی غذا مایکرویو: ممکن است برخی از افراد امکانات مایکرویو برای آنها اهمیت زیادی داشته باشد، برخی از برندها امکاناتی مانند؛ جوجه گردان، بخارپز، پخت ترکیبی، برنامه پخت، گریل، یخ‌زدایی، برنامه پذیری، کانوکشن و سرخ‌ کردن بدون روغن را در اختیار افراد قرار می‌دهد که شما می‌توانید با توجه به امکانات مورد نظر برند خود را انتخاب و مایکروفر را خریداری نمایید.
شما می‌توانید در صورتی که تمایل دارید مایکروفر خود را به فروش برسانید، ولی زمان کافی برای انجام این کار را ندارید می‌توانید با کارشناسان سمساری طنین تماس حاصل نموده و اطلاعات مایکروفر خود را به کارشناسان ما داده و قیمت به روز را دریافت نمایید. در صورتی که قیمت مورد تایید شما بود می‌توانید مایکروفر خود را به ما به فروش برسانید.

همچنین اگر شما جزو افرادی هستید که تمایل دارید مایکروفر را به صورت دست دوم خریداری نمایید سمساری طنین تعدادی مایکروفر نو و تعدادی مایکروفر دست دوم آماده فروش دارد. کافیست با تماس با کارشناسان ما اطلاعات کافی را درباره مایکروفر موجود کسب نمایید.

خریدار لوازم خانگی | خریدار هود

هود؛ یکی از مهم‌ترین لوازمی است که در آشپزخانه قرار داد و برای اینکه شما بتوانید دود و بوی ناشی از آشپزی را از فضای آشپزخانه خارج کنید جزو ضروری‌ترین لوازم محسوب می‌شود. ممکن است شما جزو افرادی باشید که قصد فروش و یا خرید هود را دارید، تفاوتی نمی‌کند قصد خرید و یا فروش را داشته باشید باید نکاتی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن خرید و یا فروش هود را انجام دهید در ادامه به مهمترین موارد اشاره خواهیم کرد.

مواردی که باید در هنگام خرید و یا فروش هود در نظر داشته باشید شامل:

 • برند هود: ابتدا سعی کنید برند هود را در نظر داشته باشید هودهای موجود در بازار شامل؛ کن، اخوان، بیمکث، آریو، داتیس، آروما، ایلیا استیل، بوش، هاردستون، مایرباخ، فرامکو، درخشان، امرسان، کلاسیک، آ ا گ، تکنوگاز، تی اند دی، پرنسیپ، لوفرا، فورس، سینجر، هافن برگ، پرتو الماس البرز، کلایبرگ، تکنو، سامسونگ، اسنوا، ناب استیل، بیشل، سلین، مستر پلاس، داتیس، کندی، بکو، اسمگ، گرنیه، لایف، زرتوس، استیل البرز، الوین، السا استیل، وین سان، افق، جیلارد، پارس پیدن، تولون، گوفر، آتروپات، رمگا، سیمر، ونتی، پرنیان استیل، رینوزیت استار، تکنو ایر، اردان، افق، کیان مکث، آسنات، هافمن، تایسز، فرانتا، اودین، آژینه، فریم، لتو پلاس، زانوسی، آستیاک، بورنیک، وایز، پادیسان، تورینو پلاس، لایف، پارس مکس، پیکسار، تکنوهاوس، آلتون، مستر هوم، بنس، دنپاسر، لوپز، لایف، بکا، ولک، آویلا، موندو، لامیرا، الکس، روهام، آردل و هابست است.
 • نوع هود: شما می‌توانید از بین هودهای؛ مورب، مخفی، شومینه‌ای، زیر کابینتی و یا جزیره‌ای یک نوع را با توجه به سلیقه و چیدمان آشپزخانه خود انتخاب کنید.
 • ابزار روشنایی هود: برخی از برندها ابزار روشنایی مانند؛ روشنایی، کلید روشن/خاموش تقویت کننده و یا لامپ یخچال در هودهای معرفی شده به بازار قرار می‌دهند.
 • تعداد موتور هود: شما می‌توانید از بین یک یا دو موتوره بودن یک گزینه را با توجه به نیاز خود انتخاب نمایید.
 • نوع فیلتر هود: هود فیلترهای مختلفی دارد که از این فیلترها می‌تواند به آلومینیومی، استیل ضد زنگ، الیافی، قابل تعویض، دائمی و یا فاقد فیلتر اشاره کرد
 • نوع کلید هود: انواع مختلفی از کلیدهای هود از قبیل؛ لمسی، فشاری، الکترونیکی، ولومی و کلید شستی اشاره کرد
 • نحوه‌ی باز شدن در هود: شما می‌توانید از بین دستی، بدون در و یا برقی یک گزینه را با توجه به سلیقه خود انتخاب نمایید.
 • امکانات کشوی گرمکن هود: کشوی هود می‌تواند امکاناتی مانند؛ کنترل از راه دور، دکمه لمسی و یا خنک ماندن را داشته باشد
 • دستگاه نمایش وضعیت هود: برندها نوع نمایش وضعیت را متفاوت ارائه میکنند که می‌توان به؛ صفحه نمایش، لمسی، نشانگر LED، صفحه نمایشگر، نمایشگر LCD، معمولی، چراغ نشانگر، نشانگر روی پنل و نمایشگر شماره کانال یا ساعت اشاره کرد
 • امکانات ظاهری هود: شما می‌توانید امکاناتی مانند؛ در، پنل لمسی، شیشه، پایه، سری قابل تنظیم، صفحه و پایه ضد لغزش را جزو ویژگی‌های هود مد نظر داشته باشید.
 • سیستم ایمنی هود: شما از بین سیستم ایمنی؛ سیستم خاموشی خودکار، شیشه ایمن، سیستم قطع خودکار، عیب‌یابی خودکار، دکمه توقف عملیات، قفل کودک و قفل ایمنی گزینه‌های خود را برای امنیت بیشتر خود در نظر داشته باشید.
 • جنس بدنه هود: هود با جنس‌های بدنه متفاوتی به بازار ارائه میشود که می‌توان به جنس بدنه؛ فلز، شیشه، استیل، گالوانیزه، استیل ضدزنگ، آلومینیوم، فولاد ضدزنگ و استیل ضد زنگ اشاره کرد.
 • امکانات قابل تنظیم هود: شما می‌توانید در صورت تمایل امکاناتی مانند؛ ارتفاع قابل‌تنظیم پوشش دودکش، قابلیت تنظیم ارتفاع، تنظیم صفر، قابلیت تنظیم پشتی و قابلیت تنظیم پایه را به لیست ویژگی‌های خود اضافه کنید.
 • امکانات هود: حسگر حرارت، دور فوق سریع و حسگر دود را برخی از برندها به عنوان امکانات به بازار عرضه می‌کنند.
 • اقلام همراه هود: در برخی از موارد اقلامی از قبیل؛ لوله خرطومی، ریموت کنترل، دفترچه راهنما، فیلتر اضافه و لامپ اضافه را به عنوان اقلام همراه ارائه می‌کنند
 
شما می‌توانید در صورتی که تمایل دارید هود خود را به فروش برسانید، ولی زمان کافی برای انجام این کار را ندارید می‌توانید با کارشناسان سمساری طنین تماس حاصل نموده و اطلاعات هود خود را به کارشناسان ما داده و قیمت به روز را دریافت نمایید. در صورتی که قیمت مورد تایید شما بود می‌توانید هود خود را به ما به فروش برسانید.

همچنین اگر شما جزو افرادی هستید که تمایل دارید هود را به صورت دست دوم خریداری نمایید سمساری طنین تعدادی هود نو و تعدادی هود دست دوم آماده فروش دارد. کافیست با تماس با کارشناسان ما اطلاعات کافی را درباره هود  موجود کسب نمایید.

خریدار و فروشنده هود
سمساری طنین بزرگترین خریدار و فروشنده هود در سراسر کشور است.
خریدار لوازم منزل فر
سمساری طنین بزرگترین خریدار لوازم منزل (فر) در سراسر کشور است.

خریدار لوازم منزل | خریدار فر

فر؛ به دلیل در اختیار گذاشتن قابلیت‌هایی بیشتر از یک پخت و پز معمولی به افراد جزو محبوب‌ترین وسایل به شمار می آید اگر شما در منزل خود فر دارید و تمایل دارید که آن را تعویض کنید، در هنگام فروش فر باید به مواردی که برای خریدار جالب توجه است، دقت کنید و در هنگام معرفی جهت فروش فر آن را در نظر داشته باشید. در ادامه به این موارد که بسیار حائز اهمیت است اشاره خواهیم کرد.

 • برند: برندهای گوناگونی اقدام به تولید انواع فر کرده اند، این برندها شامل: اخوان (Akhavan)، داتیس (Datees)، سینجر (Sinjer)، اسنوا (Snowa)، کن (Can)، هاردستون (Hardstone)، بوش (Bosch)، بیشل (Bishel)، آریستون (Ariston)، مستر (Master)، سپهر الکتریک (Sepehr Electric)، آ ا گ (AEG)، تکنوگاز (Tecnogas)، بیمکث (Bimax)، ناب استیل (Nab Steel)، ویرپول (Whirlpool)، مستر پلاس (Master Plus)، اکسپریال (Xperial)، کلایبرگ (Clayberg)، کندی (Candy)، تی اند دی (T and D)، بلومبرگ (Blomberg)، آروما (Aroma)، بکو (Beko)، مورانو (Morano)، ایلیا استیل (Ilia Steel)، اسمگ (Smeg)، گرنیه (gorenje)، مایرباخ (MAYERBACH)، فورس (Force)، جی سان (GSun)، تکا (Teka)، رمگا (romega)، آلتون (ALTON)، گوفر (guffer)، زرتوس (zartoos)، گرویتی (Gravity)، سیمر (simer)، وین سان (winsun)، استیل البرز (Steel Alborz)، تایسز (TAYSEZ)، تاکنوگلد (TACNO GOLD)، آردل (Ardel)، آژینه (AZHINEH)، ادمیلسون (edmilson)، مجیک شف (Magic chef)، روبینا (ROBINA)، لتو پلاس (Leto Plus)، ولکر (volker)، بورنیک (Bornik)، لوازم خانگی ایگل (EAGLE HOME APPLIANCES)، تورینو پلاس (Torino Plus)، الکترولوکس (ELECTROLUX)، زانوسی (ZANUSSI)، تکنوهاوس (TECHNO HOUSE)، لوپز (lopez)، موندو (Mondo)، لامیرا (Lamira)، الکس (Alex)، تکنو ایر (tecno air)، هارمونیک (HARMONIC)، نوشر (NOSHER) و هادسون (HADSON) است.
 • نوع: فرهای موجود در بازار شامل انواع متنوعی است که شما می‌توانید از بین فر؛ توکار، گریل و مبله یک گزینه را با توجه به سلیقه خود انتخاب نمایید.
 • رده مصرف انرژی: فر برچسب انرژی گوناگونی دارد که شما می‌توانید از بین برچسب‌های؛ B، ، A+ یک گزینه را انتخاب کنید بهتر است برچسب انرژی آن A+ باشد.
 • ابزار مخصوص لوازم برقی: برخی از برندها ابزار مخصوصی مانند: کانوکشن، سیستم جرقه‌زن خودکار، ترموستات و ولوم ترموستات را در ویژگی‌های فر خود قرار داده باشند.
 • دستگاه نمایش وضعیت: شما می‌توانید در هنگام خرید فر از بین دستگاه نمایش وضعیت؛ صفحه نمایش لمسی، صفحه نمایشگر و چراغ نشانگر یک گزینه را انتخاب نماید.
 • امکانات آماده سازی غذا: برخی از برندها امکاناتی از قبیل؛ جوجه گردان، برنامه پخت، یخ‌زدایی، گریل، پخت ترکیبی و برنامه پذیری را در اختیار شما قرار می‌دهند.
 • نحوه عملکرد: فرها نحوه عملکرد گوناگونی دارند که از این نحوه عملکرد شما می‌توانید از بین عملکردهای؛ برق، گاز و برق، برقی و گاز یک گزینه را انتخاب کنید.
 • سیستم ایمنی: شما می‌توانید برای بهبود سیستم ایمنی فرها از بین: قفل کودک، سیستم خاموشی خودکار، شیشه ایمن، سیستم قطع خودکار، سیستم قفل ایمنی و دکمه توقف عملیات یک گزینه را مد نظر داشته باشید.
 • مدل طراحی: شما می‌توانید از بین مدل طراحی‌های؛ فندک اتوماتیک و چرخش اتوماتیک کاسه یک گزینه را انتخاب نمایید.
 • تنظیمات دستگاه: فرها تنظیمات متفاوتی دارند که از این تنظیمات می‌توان به تایمر قابل برنامه‌ریزی، دکمه های لمسی، تایمر، زمان سنج (Timer) اشاره کرد.
 • پوشش محافظتی: در هنگام خرید فر از بین پوشش‌های محافظتی شیشه ۳ یا ۴ جداره، درپوش شیشه نشکن و درپوش یک گزینه را مد نظر داشته باشید.
 • دستگاه آماده سازی غذا: برخی از فرها آماده سازی غذا از قبیل؛ مایکروویو و بخارپز را جزو ویژگی‌های خود قرار می‌دهند.
 • برنامه‌ها و قابلیت‌های جانبی: برندها قابلیت جانبی زیادی را جهت سهولت کار شما در اختیارتان قرار ‌می‌دهند که از این قابلیت‌ها می‌توان به: ریل تلسکوپی، برنامه شروع و پایان پخت، پوشش آسان تمیزشونده دیواره، سیستم خنک کننده، کنترل اتوماتیک پخت، تمیزکننده پیرولیتیک (Pyrolytic)، برنامه مخصوص پخت پیتزا و تمیزکننده نانو اشاره کرد.

شما می‌توانید با توجه به مواردی که در بالاتر به آن اشاره شد بر روی فر خود قیمت گذاری کنید، سمساری طنین بزرگترین خریدار فر در سراسر کشور خدماتی از قبیل: قیمت گذاری آنلاین و به روز، خرید آنی، جابجایی در کمترین زمان را در اختیار شما قرار داده است. شما می‌توانید برای استفاده از این خدمات با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و با زدن بر روی دکمه تماس با سمساری طنین با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

 
 

خریدار لوازم منزل | خریدار چرخ گوشت

چرخ گوشت؛ یکی از وسایلی است که امروزه چه در بیشتر خانه‌ها پیدا میشود، و افراد استفاده‌های متنوعی از چرخ گوشت دارند. برخی از برندها امکاناتی را به چرخ گوشت خود اضافه می‌کنند که در صورت نیاز می‌توانید از آن استفاده کنید. در ادامه به مواردی که در هنگام خرید چرخ گوشت، بسیار حائز اهمیت است اشاره خواهیم کرد.

 • برند: برندهای گوناگونی اقدام به تولید انواع چرخ گوشت کرده اند، این برندها شامل: پارس خزر، بوش، پاناسونیک، مولینکس، گوسونیک، کنوود، تولیپس، آوا، تفال، فیلیپس، ویداس، ساتیا، جی پاس، فلر، هاردستون، ساپر، بلک اند دکر، تکنو، دسینی، نیو لایف، سانی، کلورانس، بیشل، آکیلیس، دلونگی، هایسونگ، پارادایس، سرجیو، برمودا، براون، سایا، بیترون، فکر، لومکس، بیم، سنکور، بهی، آرزوم، برلیانت، ماهسونیک، آکیا، بلزا، زیلان، آریته، نانیوا، گاستروبک، ناسا الکتریک، بلانتون، ارشیا، یورولوکس، فوما، کاخلر، مایر، زومیت، ای اف جی، سوئیس هوم، فولن، مباشی، رنکارد، وگاتی، زلمرهانوور، زیمنس و رهاوی است.
 • امکانات آماده سازی غذا: برخی از برندها امکانات غذا سازی مانند؛ سوسیس ساز، چرخ گوشت و سیستم چرخش معکوس را در اختیار شما قرار داده اند.
 • نوع شفت: نوه شفت چرخ گوشت شما می‌تواند از نوع فلز یا پلاستیک باشد
شما می‌توانید با توجه به مواردی که در بالاتر به آن اشاره شد اقدام به خرید چرخ گوشت کنید، سمساری طنین بزرگترین خریدار چرخ گوشت دست دوم است که در سراسر کشور خدماتی از قبیل: قیمت گذاری آنلاین و به روز، خرید آنی، جابجایی در کمترین زمان را در اختیار شما قرار داده است. شما می‌توانید برای استفاده از این خدمات با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و با زدن بر روی دکمه تماس با سمساری طنین با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.
خریدار چرخ گوشت
سمساری طنین بزرگترین خریدار چرخ گوشت در سراسر کشور است.
خریدار بخارپز
اگر به دنبال خرید و یا فروش بخارپز با قیمت مناسب هستید سمساری طنین بزرگترین خریدار بخارپز در سراسر کشور است که میتوانید به صورت 24 ساعته با کارشناسان ما جهت خرید و یا فروش بخارپز تماس حاصل نمایید.

خریدار لوازم منزل | خریدار بخارپز

بخارپز؛ یک افزودنی عالی برای هر آشپزخانه هستند ، به خصوص اگر شما آگاه از سلامتی هستید و می‌خواهید غذای خود را به گونه ای بپزید که مواد مغذی آن را حفظ کند. بخارپزها همچنین همه کاره هستند و می‌توانند برای پختن انواع غذاها، از سبزیجات و غذاهای دریایی گرفته تا برنج و کوفته استفاده شوند. اگر به دنبال خرید بخار جدید هستید، در جای مناسب قرار دارید. در این بخش خرید، ما به شما کمک می‌کنیم انواع مختلف بخارپز موجود در بازار ، ویژگی‌های مورد نظر و نحوه انتخاب مناسب برای نیازهای خود را درک کنید.

انواع بخارپز:

انواع مختلفی از بخارپز در بازار موجود است. هر نوع مزایا و معایب خاص خود را دارد. در اینجا انواع اصلی بخارپزها وجود دارد:

بخارپز بامبو:

بخارپز بامبو؛ سنتی ترین نوع بخارپز هستند. آنها از بامبو ساخته شده اند و در اندازه‌های مختلف قرار دارند. آنها برای پخت و پز کوفته‌ها، سبزیجات و غذاهای دریایی ایده آل هستند. بخارپزهای بامبو سبک وزن و آسان برای استفاده هستند. آنها همچنین مقرون به صرفه هستند و همین امر باعث می‌شود آنها برای بسیاری از آشپزهای خانگی به یک انتخاب محبوب تبدیل شوند. با این حال، بخارپزهای بامبو می‌توانند شکننده باشند و به راحتی می‌توانند شکسته شوند. آنها همچنین نسبت به سایر انواع بخارپز نیاز به نگهداری بیشتری دارند.

بخارپز برقی:

بخارپز برقی؛ برای بسیاری از افراد یک انتخاب محبوب است. استفاده از آنها آسان است و در اندازه‌ها و شکل‌های مختلف قرار می‌گیرند. بخار برقی برای پخت و پز سبزیجات، برنج و غذاهای دریایی بسیار عالی است. آنها همچنین همه کاره هستند و می‌توانند برای پختن غذاهای دیگر مانند تخم مرغ، مرغ و ماکارونی استفاده شوند. بخارپزهای برقی با یک تایمر همراه هستند که باعث می‌شود پخت و پز راحت‌تر شود. با این حال، بخارپزهای برقی می‌توانند حجیم باشند و فضای زیادی را به خود اختصاص دهند. آنها همچنین به یک منبع تغذیه نیاز دارند تا در صورت تمایل به استفاده از آنها در خارج از منزل یا در مکانی بدون خروجی الکتریکی ، یک اشکال باشد.

دستگاه بخارپز مایکروویو:

بخارپزهای مایکروویو؛ یکی دیگر از نوع‌های محبوب بخارپز است. آنها از پلاستیک ساخته شده اند و به گونه ای طراحی شده اند که در مایکروویو مورد استفاده قرار گیرند. بخارپزهای مایکروویو مقرون به صرفه و آسان برای استفاده هستند. آنها برای پخت و پز سبزیجات، برنج و غذاهای دریایی ایده آل هستند. بخارپزهای مایکروویو نیز جمع و جور هستند و فضای زیادی در آشپزخانه ندارند. با این حال، آنها می‌توانند نسبت به سایر انواع بخارپزها از دوام کمتری برخوردار باشند و ممکن است به طول نرسد. آنها همچنین از نظر میزان غذایی که می‌توانند به طور همزمان بپزند محدود هستند.

بخارپز اجاق گاز:

بخارپز اجاق گاز؛ سنتی‌ترین نوع بخارپز است. آنها از فلز ساخته شده اند و به گونه ای طراحی شده اند که در اجاق گاز استفاده شوند. بخارپزهای اجاق گاز برای پخت و پز سبزیجات، غذاهای دریایی و کوفته ایده آل هستند. آنها همچنین همه کاره هستند و می‌توانند برای پختن غذاهای دیگر مانند مرغ و تخم مرغ استفاده شوند. بخارپزهای اجاق گاز بادوام هستند و می‌توانند مدت زیادی دوام بیاورند. آنها همچنین مقرون به صرفه هستند و برای عملکرد نیاز به برق ندارند. با این حال ، بخارپزهای اجاق گاز می‌توانند سنگین باشند و می‌توانند فضای زیادی را روی اجاق گاز بگیرند.

ویژگی‌هایی یک بخارپز خوب:

هنگام انتخاب بخارپز؛ چندین ویژگی برای جستجوی آن وجود دارد. در اینجا مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باید در نظر بگیرید:

اندازه بخارپز:

اندازه بخارپز؛ عامل مهمی است که باید در نظر بگیرید. اگر یک آشپزخانه کوچک دارید ، ممکن است بخواهید یک بخارپز جمع و جور را انتخاب کنید که فضای زیادی را به خود اختصاص ندهد. اگر یک خانواده بزرگ دارید یا دوست دارید در مقادیر زیادی آشپزی کنید، ممکن است بخواهید یک بخارپز بزرگتر را انتخاب کنید که بتواند غذای بیشتری را در خود جای دهد.

ظرفیت بخارپز:

ظرفیت بخارپز؛ یکی دیگر از عوامل مهم مورد توجه است. ظرفیت بخارپز تعیین می‌کند که چه مقدار مواد غذایی را می‌توانید به طور همزمان بپزید. اگر یک خانواده بزرگ دارید یا دوست دارید در مقادیر زیادی آشپزی کنید ، ممکن است بخواهید یک بخار پز با ظرفیت بالاتری را خریداری کنید.

شما می‌توانید با توجه به مواردی که در بالاتر به آن اشاره شد اقدام به خرید و یا فروش بخارپز کنید، سمساری طنین بزرگترین خریدار بخارپز دست دوم است که در سراسر کشور خدماتی از قبیل: قیمت گذاری آنلاین و به روز، خرید آنی، جابجایی در کمترین زمان را در اختیار شما قرار داده است. شما می‌توانید برای استفاده از این خدمات با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و با زدن بر روی دکمه تماس با سمساری طنین با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

خریدار لوازم منزل | خریدار تلویزیون

خرید تلویزیون یک سرمایه گذاری است و اگر مطمئن نیستید که به دنبال چه چیزی باشید، می‌تواند یک کار دلهره آور باشد. با وجود مارک‌ها، ویژگی‌ها و فناوری‌های زیادی که می‌توانید از آن استفاده کنید، می‌تواند بسیار زیاد باشد. اما با کمی دانش، می‌توانید تصمیم آگاهانه بگیرید و تلویزیون مناسبی را برای نیازهای خود پیدا کنید. در این بخش، ما مهم‌ترین عواملی را که باید هنگام خرید تلویزیون در نظر بگیریم، پوشش خواهیم داد. از فناوری نمایش گرفته تا گزینه‌های اتصال، ما همه چیزهایی را که باید بدانید برای خرید عاقلانه تجزیه خواهیم کرد.

فناوری نمایش تلویزیون

اولین موردی که هنگام خرید تلویزیون در نظر بگیرید، فناوری نمایش است. دو نوع اصلی فناوری نمایش برای انتخاب وجود دارد: LCD و OLED. تلویزیون‌های LCD (صفحه نمایش کریستال مایع) رایج‌ترین نوع تلویزیون هستند و به طور کلی از تلویزیون‌های OLED ارزان‌تر هستند. آنها از نور پس زمینه برای روشنایی پیکسل‌های روی صفحه استفاده می‌کنند ، که می‌تواند منجر به رنگ‌های کمتری و نسبت‌های کنتراست پایین‌تر در مقایسه با تلویزیون‌های OLED شود. با این حال، تلویزیون‌های ال سی دی هنوز هم گزینه خوبی برای اکثر افراد هستند، زیرا کیفیت تصویر خوبی را با قیمت مناسب ارائه می‌دهند.

از طرف دیگر ، تلویزیون‌های OLED (دیود ساطع کننده نور ارگانیک) نسبت به کنتراست بهتر، عمیق‌تر و رنگ‌های دقیق‌تر در مقایسه با تلویزیون‌های LCD ارائه می‌دهند. آنها نیازی به نور پس زمینه ندارند، زیرا هر پیکسل نور خاص خود را ساطع می‌کند، و در نتیجه تصاویر دقیق‌تر و طولی‌تر به وجود می آید. تلویزیون‌های OLED به طور کلی گران‌تر از تلویزیون‌های LCD هستند، اما آنها بهترین انتخاب برای Cinephiles و هرکسی هستند که بهترین کیفیت تصویر ممکن را می‌خواهند.

اندازه صفحه نمایش تلویزیون

عامل بعدی که باید در نظر بگیرید اندازه صفحه نمایش است. تلویزیون‌ها در اندازه‌های مختلفی قرار دارند، از صفحه‌های کوچک 32 اینچی گرفته تا نمایشگرهای عظیم 85 اینچی. هنگام انتخاب اندازه صفحه نمایش، مهم است که اندازه اتاق را که در آن تلویزیون قرار می‌گیرد، و همچنین فاصله مشاهده در نظر بگیرید. یک قاعده کلی این است که فاصله مشاهده باید حدود 1.5 تا 2 برابر اندازه صفحه نمایش مورب باشد. به عنوان مثال، اگر قصد دارید تلویزیون را از دور تماشا کنید ، یک تلویزیون 55 اینچی انتخاب خوبی خواهد بود، زیرا اندازه صفحه نمایش مورب آن تقریباً 50 اینچ است.

وضوح تلویزیون

وضوح به تعداد پیکسل‌های روی صفحه اشاره دارد و عامل مهمی دیگر است که هنگام خرید تلویزیون باید در نظر بگیرید. هرچه وضوح بالاتر باشد، تصاویر واضح‌تر و دقیق‌تر خواهند بود. سه قطعنامه اصلی برای انتخاب وجود دارد: 1080p (Full HD) ، 4K (Ultra HD) و 8K (Super Hi-Vision). تلویزیون‌های 1080p هنوز در دسترس هستند، اما آنها کمتر رایج می‌شوند زیرا تلویزیون‌های 4K اکنون استاندارد هستند. تلویزیون‌های 4K چهار برابر وضوح Full HD را ارائه می‌دهند و در نتیجه تصاویر فوق العاده تیز و مفصلی ایجاد می‌شود. 8K تلویزیون‌های جدیدترین و پیشرفته‌ترین نوع تلویزیون هستند که جزئیات و وضوح بیشتری نسبت به تلویزیون‌های 4K ارائه می‌دهند. با این حال ، در حال حاضر محتوای 8K بسیار کمی در دسترس است، و تلویزیون‌های 8K بسیار گران هستند.

HDR (دامنه دینامیکی بالا)

HDR (دامنه پویا بالا) فناوری است که به تلویزیون‌ها اجازه می‌دهد طیف گسترده‌تری از رنگ‌ها و سطح روشنایی را به نمایش بگذارند. محتوای HDR دارای رنگهای پر جنب و جوش‌تر و عمیق‌تر است و در نتیجه تجربه ای با زندگی و همه جانبه‌تر به وجود می آید. انواع مختلفی از HDR وجود دارد، از جمله HDR10 ، HDR10+، Dolby Vision و HLG (گاما ترکیبی). HDR10 رایج‌ترین نوع HDR است و توسط بیشتر تلویزیون‌ها و خدمات جریان پشتیبانی می‌شود. Dolby Vision یک قالب HDR برتر است که قابلیت‌های رنگی و روشنایی حتی پیشرفته تری را ارائه می‌دهد.

شما می‌توانید با توجه به مواردی که در بالاتر به آن اشاره شد اقدام به خرید و یا فروش تلویزیون کنید، سمساری طنین بزرگترین خریدار تلویزیون دست دوم است که در سراسر کشور خدماتی از قبیل: قیمت گذاری آنلاین و به روز، خرید آنی، جابجایی در کمترین زمان را در اختیار شما قرار داده است. شما می‌توانید برای استفاده از این خدمات با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و با زدن بر روی دکمه تماس با سمساری طنین با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.
خریدار و فروشنده تلویزیون
اگر به دنبال خرید و یا فروش تلویزیون به صورت نو و یا دست دوم هستید میتوانید با کارشناسان سمساری طنین به صورت شبانه روزی تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده نمایید.
خریدار ماشین لباسشویی
اگر به دنبال خرید و یا فروش ماشین لباسشویی خود هستید میتوانید با کارشناسان سمساری طنین تماس حاصل نمایید.

خریدار لوازم منزل | نکات مهم خرید ماشین لباسشویی

خرید ماشین لباسشویی؛ با گزینه‌های زیادی که در بازار وجود دارد می‌تواند یک کار دلهره آور باشد. با این حال، چندین نکته مهم وجود دارد که قبل از تصمیم گیری برای خرید باید در نظر بگیرید. در اینجا برخی از عوامل مهمی که در هنگام خرید ماشین لباسشویی باید در نظر بگیرید آورده شده است:

 • ظرفیت: اولین چیزی که در خرید ماشین لباسشویی باید به آن توجه کرد ظرفیت آن است. ظرفیت ماشین لباسشویی بر حسب کیلوگرم اندازه گیری می‌شود و به حداکثر وزن لباسی که می‌توان در یک چرخه شستشو داد اشاره دارد. یک ماشین با ظرفیت بیشتر گرانتر خواهد بود اما در دراز مدت باعث صرفه جویی در وقت و انرژی می‌شود.
 • بهره وری انرژی: بهره وری انرژی یکی از عوامل مهمی است که هنگام خرید ماشین لباسشویی باید در نظر گرفته شود. یک ماشین کم مصرف می‌تواند در هزینه قبض برق شما صرفه جویی کند و ردپای کربن شما را کاهش دهد. به دنبال ماشین‌هایی با رتبه‌بندی ستاره‌های بالا برای بهره‌وری انرژی باشید.
 • سرعت چرخش: سرعت چرخش به تعداد چرخش‌های درام در دقیقه در طول چرخه چرخش اشاره دارد. سرعت چرخش بالاتر آب بیشتری را از لباس خارج می‌کند و زمان خشک شدن را کاهش می‌دهد. با این حال، سرعت چرخش بالا نیز می‌تواند به پارچه‌های ظریف آسیب برساند. ماشینی با تنظیمات سرعت چرخش قابل تنظیم انتخاب کنید.
 • برنامه های شستشو: ماشین‌های لباسشویی مختلف دارای برنامه‌های شستشوی مختلفی هستند که برای انواع لباس‌ها طراحی شده اند. انواع لباس‌هایی را که معمولاً می‌شوید در نظر بگیرید و ماشینی با برنامه‌های شستشو انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد.
 • اندازه و فضا: اندازه ماشین لباسشویی و فضای موجود در اتاق لباسشویی خود را در نظر بگیرید. اطمینان حاصل کنید که دستگاهی که انتخاب می‌کنید در فضایی که برای آن در نظر گرفته اید قرار می‌گیرد.
 • قیمت: ماشین‌های لباسشویی دارای طیف وسیعی از قیمت‌ها هستند، از مدل‌های مقرون به صرفه تا مدل‌های گران‌قیمت. بودجه خود را در نظر بگیرید و دستگاهی را انتخاب کنید که ویژگی‌های مورد نیاز شما را ارائه دهد.
 • برند و گارانتی: یک برند معتبر با گارانتی خوب انتخاب کنید. یک گارانتی خوب می‌تواند از سرمایه شما محافظت کند و در صورت بروز مشکل به شما آرامش دهد.

به طور خلاصه، هنگام خرید ماشین لباسشویی، ظرفیت، مصرف انرژی، سرعت چرخش، برنامه های شستشو، اندازه و فضا، قیمت، برند و گارانتی را در نظر بگیرید. قبل از تصمیم گیری برای خرید، برای تحقیق و مقایسه مدل‌های مختلف وقت بگذارید. شما می‌توانید با توجه به مواردی که در بالاتر به آن اشاره شد اقدام به خرید و یا فروش ماشین لباسشویی کنید، سمساری طنین بزرگترین خریدار ماشین لباسشویی دست دوم است که در سراسر کشور خدماتی از قبیل: قیمت گذاری آنلاین و به روز، خرید آنی، جابجایی در کمترین زمان را در اختیار شما قرار داده است. شما می‌توانید برای استفاده از این خدمات با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و با زدن بر روی دکمه تماس با سمساری طنین با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

خریدار لوازم منزل | خرید چرخ گوشت

چرخ گوشت؛ یک ابزار آشپزخانه مفید است که به شما امکان می‌دهد گوشت را در خانه چرخ کنید. چه آشپز خانه باشید و چه یک سرآشپز حرفه ای، داشتن یک چرخ گوشت در آشپزخانه شما می‌تواند یک سرمایه گذاری عالی باشد. با این حال، با گزینه‌های بسیار زیادی در بازار، تشخیص اینکه کدام چرخ گوشت را انتخاب کنید می‌تواند دشوار باشد. در این راهنما، ما به عوامل کلیدی که باید در هنگام خرید چرخ گوشت در نظر گرفته شوند، نگاهی خواهیم انداخت.

نوع آسیاب: دو نوع اصلی چرخ گوشت وجود دارد: دستی و برقی. چرخ گوشت‌های دستی برای چرخاندن گوشت نیاز به چرخاندن دسته دارند، در حالی که چرخ گوشت‌های برقی از موتور برای چرخ کردن گوشت استفاده می‌کنند. چرخ گوشت‌های برقی به طور کلی سریع‌تر و کارآمدتر هستند، اما گران‌تر نیز هستند. چرخ گوشت‌های دستی ارزان‌تر و کم صداتر هستند، اما استفاده از آنها زمان بیشتری می‌برد.

اندازه و ظرفیت: چرخ گوشت‌ها در اندازه‌ها و ظرفیت‌های مختلفی تولید می‌شوند، بنابراین مهم است که یکی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد. اگر فقط گاهی اوقات گوشت را چرخ می‌کنید، ممکن است یک چرخ کوچک‌تر کافی باشد. با این حال، اگر قصد دارید گوشت را به صورت مکرر یا در مقادیر زیاد چرخ کنید، ممکن است یک چرخ بزرگتر با ظرفیت بالاتر مناسب‌تر باشد.

قدرت و سرعت: اگر در حال خرید یک چرخ گوشت برقی هستید، باید قدرت و سرعت آن را در نظر بگیرید. قدرت چرخ گوشت با وات اندازه گیری می‌شود و وات بالاتر معمولاً به معنای موتور قوی‌تر است. سرعت بالاتر همچنین می‌تواند چرخاندن گوشت را سریعتر و کارآمدتر کند. البته سرعت بسیار بالا نیز می‌تواند باعث گرم شدن گوشت شود که می‌تواند بر کیفیت محصول نهایی تاثیر بگذارد.

مواد: چرخ‌های گوشت معمولاً از پلاستیک یا فلز ساخته می‌شوند. چرخ‌گوشت‌های پلاستیکی معمولاً ارزان‌تر هستند، اما ممکن است به اندازه چرخ‌های فلزی بادوام نباشند. چرخ گوشت‌های فلزی معمولا بادوام‌تر و طولانی‌تر هستند، اما می‌توانند گران‌تر نیز باشند.

سهولت در تمیز کردن: تمیز کردن چرخ گوشت می‌تواند فرآیندی کثیف و زمان‌بر باشد، بنابراین انتخاب مدلی که تمیز کردن آن آسان باشد بسیار مهم است. به دنبال چرخ گوشت با قطعات جداشدنی باشید که بتوان آن را در ماشین ظرفشویی شست و یا به راحتی با دست شست.

تجهیزات جانبی: برخی از چرخ گوشت‌ها دارای لوازم جانبی مانند بشقاب‌های آسیاب با اندازه‌های مختلف یا لوله‌های پر کردن سوسیس هستند. اگر قصد دارید از چرخ گوشت خود برای اهداف مختلف استفاده کنید، این لوازم جانبی می‌توانند مفید باشند.

قیمت: اگرچه انتخاب ارزان‌ترین گزینه ممکن است وسوسه انگیز باشد، اما مهم است که به خاطر داشته باشید که چرخ گوشت با کیفیت بالاتر احتمالاً عمر بیشتری خواهد داشت و نتایج بهتری را به همراه خواهد داشت.

در خاتمه، هنگام خرید چرخ گوشت، نوع چرخ گوشت، اندازه و ظرفیت، قدرت و سرعت، مواد، سهولت در تمیز کردن، لوازم جانبی و قیمت را در نظر بگیرید. با در نظر گرفتن این عوامل می‌توانید چرخ گوشتی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز و بودجه شما باشد. سمساری طنین بزرگترین خریدار چرخ گوشت است که در سراسر کشور خدماتی از قبیل: قیمت گذاری آنلاین و به روز، خرید آنی، جابجایی در کمترین زمان را در اختیار شما قرار داده است. شما می‌توانید برای استفاده از این خدمات با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و با زدن بر روی دکمه تماس با سمساری طنین با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

خریدار چرخ گوشت به بالاترین قیمت
اگر به دنبال خرید و یا فروش چرخ گوشت هستید سمساری طنین بزرگترین خریدار و فروشنده چرخ گوشت در سراسر کشور است.
خریدار و فروشنده انواع رطوبت گیر
سمساری طنین خریدار انواع رطوبت گیر در انواع مختلف و برندهای گوناگون است برای فروش رطوبت گیر خود کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خریدار لوازم خانگی | خرید رطوبت ساز

رطوبت ساز؛ وسیله ای است که رطوبت هوا را افزایش می‌دهد و تنفس را راحت‌تر می‌کند و کیفیت کلی هوای داخل خانه را بهبود می‌بخشد. رطوبت سازها در اندازه‌ها و انواع مختلفی از جمله مه سرد، مه گرم و رطوبت ساز اولتراسونیک وجود دارند. معمولاً در ماه‌های زمستان که هوای داخل خانه‌ها و ساختمان‌ها به دلیل سیستم‌های گرمایشی خشک‌تر می‌شود، استفاده می‌شوند.

اگر قصد خرید یک دستگاه رطوبت ساز را دارید، عوامل مختلفی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. ابتدا اندازه فضایی را که می‌خواهید مرطوب کنید مشخص کنید. این به شما کمک می‌کند تا رطوبت ساز اندازه مناسب را برای نیاز خود انتخاب کنید. علاوه بر این، نوع مرطوب کننده مورد نظر خود را در نظر بگیرید. مرطوب‌کننده‌های مه خنک معمولاً برای استفاده در اطراف کودکان ایمن‌تر هستند، در حالی که مرطوب‌کننده‌های مه گرم می‌توانند در تسکین علائم سرماخوردگی و آنفولانزا مؤثرتر باشند.

مرطوب‌کننده‌ها همچنین می‌توانند مزایای سلامتی مختلفی از جمله کاهش خطر عفونت، کاهش خشکی پوست و چشم‌ها و کمک به کاهش علائم آلرژی و آسم ارائه دهند. با حفظ سطح رطوبت مناسب در خانه، می‌توانید سلامت کلی تنفس خود را بهبود بخشید و در فضای زندگی خود احساس راحتی بیشتری کنید.

هنگام استفاده از مرطوب کننده، مهم است که دستورالعمل‌های سازنده را به دقت دنبال کنید و دستگاه را به طور مرتب تمیز کنید تا از رشد باکتری‌ها و کپک‌ها جلوگیری کنید. با مراقبت مناسب از رطوبت ساز خود، می‌توانید از مزایای بهبود کیفیت هوا و سلامت تنفسی بهتر بهره مند شوید.

در خاتمه با در نظر گرفتن این عوامل می‌توانید رطوبت سازی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز و بودجه شما باشد. سمساری طنین بزرگترین خریدار رطوبت ساز دست دوم است که در سراسر کشور خدماتی از قبیل: قیمت گذاری آنلاین و به روز، خرید آنی، جابجایی در کمترین زمان را در اختیار شما قرار داده است. شما می‌توانید برای استفاده از این خدمات با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و با زدن بر روی دکمه تماس با سمساری طنین با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

خریدار لوازم منزل | خرید رطوبت گیر

رطوبت گیرها؛ وسایل ضروری هستند که به تنظیم سطح رطوبت در خانه شما کمک می‌کنند. سطوح رطوبت بالا می‌تواند منجر به رشد کپک، بوی کپک زدگی و آسیب به دیوارها و مبلمان شما شود.

رطوبت گیرها چگونه کار می‌کنند: رطوبت گیرها با حذف رطوبت اضافی از هوا کار می‌کنند. هنگامی که هوا خیلی مرطوب است، می‌تواند باعث ایجاد طیفی از مشکلات، از جمله رشد کپک، بوی کپک زدگی، و آسیب به خانه شما شود. رطوبت گیرها با کشیدن هوای مرطوب و عبور دادن آن از روی یک کویل سرد کار می‌کنند. با عبور هوا از روی سیم پیچ، رطوبت موجود در هوا متراکم شده و در یک مخزن جمع می‌شود. سپس هوای خشک به داخل اتاق باز می‌گردد.

مزایای استفاده از رطوبت گیر چیست؟

استفاده از رطوبت گیر در خانه مزایای زیادی دارد. برخی از مهم‌ترین مزایا عبارتند از:

 • کاهش سطح رطوبت: رطوبت‌گیرها می‌توانند به کاهش سطح رطوبت در خانه شما کمک کنند، که می‌تواند از رشد کپک، بوی کپک‌زده و آسیب به خانه شما جلوگیری کند.
 • بهبود کیفیت هوا: با کاهش سطح رطوبت در خانه، رطوبت گیرها می‌توانند کیفیت هوای تنفسی را بهبود بخشند.
 • صرفه جویی در انرژی: با کاهش سطوح رطوبت در خانه، رطوبت گیرها می‌توانند به سیستم تهویه مطبوع شما کمک کنند تا کارآمدتر کار کند، که می‌تواند در هزینه‌های انرژی صرفه جویی کند.
 • بهبود آسایش: رطوبت‌گیرها می‌توانند با کاهش سطح رطوبت به شما کمک کنند تا در خانه احساس راحتی بیشتری داشته باشید، که می‌تواند باعث خنک‌تر شدن هوا شود.

رطوبت گیرها لوازم ضروری هستند که می‌توانند به بهبود کیفیت هوا در خانه شما، کاهش سطح رطوبت و صرفه جویی در هزینه در قبض انرژی شما کمک کنند. هنگام انتخاب یک رطوبت گیر، فاکتورهای ذکر شده در بالا را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که بهترین دستگاه را برای نیازهای خود دریافت می‌کنید. با رطوبت گیر مناسب می‌توانید از محیط خانه راحت و سالم تری لذت ببرید. شما می‌توانید برای استفاده از خدمات خرید و یا فروش رطوبت گیر با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و با زدن بر روی دکمه تماس با سمساری طنین با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

خریدار رطوبت گیر دست دوم
سمساری طنین بزرگترین خریدار رطوبت گیر دست دوم در سراسر کشور است. خریدار رطوبت گیر به بالاترین قیمت و در کمترین زمان ممکن
فروش و خرید بخارشوی نو و دست دوم
اگر به دنبال خرید و یا فروش بخارشوی نو و یا دست دوم هستید کافیست با سمساری طنین تماس حاصل نموده تا اطلاعات لازم خدمات شما ارائه شود.

خریدار لوازم خانگی | خرید بخارشوی

اگر به دنبال بخارشوی هستید؛ این ابزار قدرتمند برای تمیز کردن همه چیز از فرش و اثاثه یا لوازم داخلی گرفته تا کاشی کف و لوازم آشپزخانه عالی هستند. اما با مدل‌های مختلف موجود، دانستن اینکه از کجا شروع کنید می‌تواند دشوار باشد. هنگام خرید بخارشوی، چند نکته کلیدی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. ابتدا اندازه و وزن دستگاه را در نظر بگیرید. اگر قصد دارید مکررا از آن استفاده کنید، چیزی می‌خواهید که مانور دادن و ذخیره آن آسان باشد. بعد، به انواع سطوحی که می‌خواهید تمیز کنید فکر کنید. برخی از بخارشوها برای کارهای خاص بهتر از سایرین مناسب هستند، بنابراین حتماً یکی را انتخاب کنید که برای نیازهای شما مناسب است.

فاکتور مهم دیگری که باید در نظر گرفت، مدت زمان لازم برای گرم شدن دستگاه و تولید بخار است. برخی از مدل‌ها تنها در چند دقیقه آماده استفاده هستند، در حالی که برخی دیگر ممکن است زمان بیشتری ببرد. علاوه بر این، به طول سیم برق و اندازه مخزن آب فکر کنید، زیرا این موارد می‌توانند بر میزان آسانی استفاده از دستگاه و مدت زمانی که می‌توانید قبل از نیاز به پر کردن مجدد آن را تمیز کنید، تأثیر بگذارد. شما می‌توانید برای استفاده از خدمات خرید و یا فروش بخارشوی با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و با زدن بر روی دکمه تماس با سمساری طنین با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

خریدار لوازم خانگی | خریدار کولر گازی

هنگامی که تابستان فصل خود را با دماهای گرم آغاز می‌کند، بسیاری از افراد به دنبال راه‌هایی برای خنک کردن فضاهای داخلی خود هستند. کولر گازی به عنوان یکی از انتخاب‌های محبوب برای خنک‌سازی در منازل و ادارات شناخته شده است. در اینجا، به بررسی نحوه فروش کولر گازی می‌پردازیم و به مهمترین مواردی که برای افزایش فروش این دستگاه‌ها باید در نظر گرفت پرداخته می‌شود تا بتوانید به راحتی کولر گازی خود را به فروش برسانید.

 • ارتباط با مشتریان: برقراری ارتباط موثر با مشتریان نقش مهمی در فروش کولر گازی دارد. شما باید به مشتریان اطلاعات کاملی درباره کولر گازی ارائه دهید و به سوالات و نیازهای آن‌ها پاسخ دهید.
 • تبلیغات و تبلیغات آنلاین: استفاده از روش‌های تبلیغاتی مناسب می‌تواند به شما کمک کند تا محصول خود را به مشتریان نشان دهید.
 • معرفی ویژگی‌ها: به مشتریان ویژگی‌ها و امکانات کولر گازی را معرفی کنید و به تفاوت‌های آن نسبت به سایر محصولات اشاره کنید.
 • مقایسه قیمت: قیمت کولر گازی را با سایر محصولات مشابه مقایسه کنید و ارائه تخفیفات مناسب به مشتریان خود را در نظر بگیرید.
 • تحقیق در مورد بازار: با تحقیق و بررسی بازار، نیازها و ترجیحات مشتریان را شناسایی کنید و محصول خود را بر اساس آن‌ها بهبود دهید.

شما می‌توانید با رعایت همین چند نکته ساده به راحتی کولر گازی خود را به فروش برسانید اگر نیاز به مشاوره رایگان دارید کافیست با ما تماس بگیرید.

 

خریدار کولر گازی دست دوم
اگر قصد فروش کولر گازی دست دوم خود را دارید کافیست با سمساری طنین تماس حاصل نموده تا از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید.
خریدار ماشین ظرفشویی ال جی دست دوم
اگر قصد دارید ماشین ظرفشویی ال جی دست دوم خود را به بالاترین قیمت و در کمترین زمان ممکن به فروش برسانید، با سمساری طنین تماس حاصل نمایید.

خریدار لوازم منزل | خریدار ماشین ظرفشویی ال جی

فروش ماشین لباسشویی ال‌جی دست دوم؛ شما می‌تواند یک کسب و کار سودآور باشد، اگر اقدامات صحیح را انجام دهید. در این راهنما، به بررسی راهکارها برای اطمینان از دریافت بالاترین قیمت ممکن برای ماشین لباسشویی دست دوم ال‌جی شما می‌پردازیم:

 • درک بازار: قبل از اینکه ماشین لباسشویی خود را لیست کنید، مهم است که از تقاضای بازار آگاه شوید. عواملی که بر ارزش بازار ثانیه‌ندی تأثیر می‌گذارند را تحقیق کنید و جمهور هدف خود را شناسایی کنید تا رویکرد خود را به‌منظور جلب خریداران متناسب با این نیازها تنظیم کنید.
 • آماده‌سازی ماشین لباسشویی ال‌جی شما: ابتدا با دقت ماشین لباسشویی ال‌جی خود را تمیز کرده و نگهداری کنید. ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن را برجسته کنید و اطمینان حاصل کنید که در شرایط عالی است تا خریداران پتانسیل را جذب کند.
 • تعیین قیمت مناسب: قیمت‌های فعلی بازار را برای مدل‌های مشابه تحقیق کنید. سن و وضعیت ماشین خود را در نظر بگیرید و از این عوامل برای تعیین قیمت فروش رقابتی و سودآور استفاده کنید.
 • توضیحات جذاب محصول: یک عنوان جذاب ایجاد کنید و در توضیحات محصول خود مشخصات و ویژگی‌ها را به طور دقیق بیان کنید. به مزایای مالکیت ماشین لباسشویی ال‌جی خود تأکید کنید تا توجه خریدار را جلب کنید.
 • تصاویر با کیفیت: تصاویر با کیفیت بالا از ماشین لباسشویی خود را از زوایا واگرا نمایش دهید. در مورد هرگونه ساییدگی یا خرابی صادقانه باشید، زیرا صداقت اعتماد خریداران پتانسیل را ایجاد می‌کند.
 • ایجاد لیست جذاب: از زبان متقاعدکننده در لیست خود استفاده کنید تا توجه خریدار را جلب کنید. آن‌ها را تشویق کنید که با هر سوالی تماس بگیرند و حس فوریت ایجاد کنید تا تصمیم‌گیری سریع‌تر انجام شود.
 • انتخاب پلتفرم مناسب: پلتفرم‌های آنلاین مختلف برای فروش لوازم خانگی دست دوم را بررسی کنید. یکی را انتخاب کنید که با جمهور هدف شما همخوانی داشته باشد و نمایندگی ماشین لباسشویی ال‌جی شما را بیشینه کند.
 • ساخت اعتماد: اعتماد را با ارائه اطلاعات شفاف، از جمله سوابق نگهداری، ایجاد کنید. به خریداران تشویق کنید که نظرات و توصیفات خود را ارائه دهند، تا قابلیت قابل اعتمادی شما به عنوان فروشنده به نمایش درآید.
 • استراتژی‌های مذاکره: به پیشنهادهای معقول باز باشید و بدانید کی باید بر قیمت خود ایستادگی کنید. استراتژی‌های مذاکره را پیاده‌سازی کنید که به توافق متقابل‌اندازه‌ای منتجع شود.
 • معاملات ایمن: تراکنش‌های ایمن را با انتخاب روش‌های پرداخت امن و دیدار در مکان‌های امن اطمینان حاصل کنید. یک روند آسان ایجاد کنید که اعتماد به خریداران پتانسیل القا کند.
 • برجسته کردن شهرت ال‌جی: از شهرت ال‌جی در زمینه قابلیت اعتماد و دوام بهره مند شوید. نظرات مثبت مشتریان را به نمایش بگذارید تا ارزش ماشین لباسشویی ال‌جی شما را تقویت کنید.
 • تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی: دسترسی خود را با تبلیغ لیست خود در رسانه‌های اجتماعی گسترش دهید. پست‌های جذاب ایجاد کنید و از شبکه‌های خود برای ارجاعات گفته به دهان بهره ببرید.
 • خدمات مشتری: خدمات مشتری عالی را با پاسخ سریع به پرسش‌ها و ارائه اطلاعات اضافی درخواست شده ارائه دهید. با خریداران پتانسیل، یک روابط مثبت ایجاد کنید.

در نهایت، فروش موفق ماشین لباسشویی دست دوم ال‌جی شما نیازمند برنامه‌ریزی و اجرای دقیق است. این مراحل را دنبال کنید تا قیمت فروش خود را بیشینه کنید و یک تراکنش بدون مشکل را تضمین کنید. اگر برای فروش ماشین لباسشویی ال جی دست دوم نیاز به مشاوره رایگان دارید با سمساری طنین تماس حاصل نموده تا راهنمایی لازم را خدمت شما ارائه دهند.

 

سوالات متداول فروشندگان لوازم منزل

در اینحا به برخی از سوالات متداولی که فروشندگان گرامی از سمساری طنین مطرح شده است گرامی میپردازیم 

 در قیمت گذاری بر روی اجناس عوامل زیادی مانند جنس کالا، میزان سالمی، تعداد و مواردی از این قبیل مطرح می باشد

هزینه اجناس در همان لحظه به صورت نقد و یا کارت به کارت به مشتریان گرامی بدون اتلاف وقت تقدیم می شود

بله شما میتوانید تصاویر لوازم اداری و شرکتی خود را از طریق واتس اپ برای ما ارسال کنید.

کارشناسان سمساری طنین در شمال، جنوب، شرق و غرب به صورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان گرامی هستند.

شما میتواند لوازم منزل دست دوم خود را به صورت یکجا و تکی به سمساری طنین به فروش برسانید. بسیاری افراد تمایل دارند لوازم منزل خود را به صورت یکجا به فروش برساند سمساری طنین این امکان را در اختیار افراد قرار میدهد که بتوانند تمامی لوازم خانه دست دوم خود را به بالاترین قیمت به فروش برسانند. برای شروع کافیست با ما تماس بگیرید و تصویر لوازم خود را برای ما ارسال کرده و قیمت منصفانه را دریافت نمایید.

لوازم منزل دست دوم که میتوانید به راحتی به فروش برسانید

برخی از لوازم منزل به راحتی و در کمترین زمان ممکن میتوان آنها را به فروش رساند در ادامه به برخی از این لوازم منزل اشاره خواهیم کرد.

لیست لوازم خانگی برقی دست دوم:

 • یخچال فریزر
 • مایکروویو
 • ماشین ظرفشویی
 • ماشین لباسشویی
 • همزن برقی

لیست لوازم خانگی مخصوص پخت و پز دست دوم:

 • پلو پز
 • سرخ کن
 • آرام پز
 • زود پز
 • بخارپز
 • اجاق گاز
 • غذاساز
 • چای‌ساز
 • توستر

لیست لوازم دست دوم منزل:

 • لوازم برقي الكترونيكي
 • تلویزیون
 • سینما خانواده
 • ضبط صوت
 • کامپیوتر خانگی
 • نوت بوك
 • یخچال فریزر آشپزخانه
 • مایکروویو
 • ماشین لباسشویی
 • ماشین ظرفشویی
 • قهوه جوش یا کاپوچینو میکر
 • جارو برقی
 • جارو شارژي
 • غذاساز چندکاره
 • چرخ گوشت
 • آبمیوه گیري
 • دستگاه تصفیه آب

لیست لوازم خانگی اتاق پذیرایی دست دوم:

 • ضبط صوت
 • تلویزیون
 • فرش
 • بوفه
 • میز تلوزیون
 • میز ناهارخوری
 • ست مبلمان
 • لوستر 
 • آباژور پایه‌دار

لیست لوازم خانگی برای اتاق خواب:

 • سرویس خواب
 • لوستر اتاق خواب
 • آباژور میزی
 • میز کار
 • کتابخانه
 • شارژر
 • سه راهی
 • مبل راحتی
 • مانیتور
 • چراغ مطالعه

لیست لوازم دست دوم منزل:

 • سرخ کن برقی
 • بخارپز
 • بخار شوي
 • ساندویچ میکر یا اسنک ساز
 • پلوپز
 • آسیاب برقی
 • آرام پز
 • اتو بخار یا اتو پرس
 • چرخ خیاطی
 • پنکه برقی
 • چراغ مطالعه 
 • چراغ خواب یا آباژور
 • سشوار
 • آباژور زمینی و رومیزي
 • چاي ساز
 • بخاري برقی یا گازي
 • لوستر
 • اسپرسو میکر یا قهوه ساز
 • همزن برقی
 • مخلوط کن برقی  یا میکسر

مقالات سمساری طنین

به بالا بروید سمساری طنین